Strona główna Wiadomości Promocyjny kredyt konsumpcyjny banku Nordea w czołówce rankingu

Promocyjny kredyt konsumpcyjny banku Nordea w czołówce rankingu

Promocyjny kredyt konsumpcyjny banku Nordea w czołówce rankingu

Propozycja kredytu konsumpcyjnego, stworzona przez Nordea Bank Polska, znalazła się na wysokiej, drugiej pozycji lipcowego rankingu portalu TotalMoney.pl.

Analitycy TotalMoney.pl, poszukując atrakcyjnego sposobu finansowania wakacyjnych wydatków, porównali oferty kredytów gotówkowych banków w Polsce. Dla potrzeb badania przyjęto, że kredytem zainteresowana jest osoba samodzielnie prowadząca gospodarstwo domowe, otrzymująca wynagrodzenie w wysokości 2 644 zł netto z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony i przynajmniej od roku prowadząca konto w danym banku. Scenariusz zakłada kwotę kredytu wynoszącą 5 000 zł, która będzie spłacana w comiesięcznych ratach przez najbliższy rok. Aby spośród tych założeń wyłonić najlepszą ofertę, porównano wysokość miesięcznej raty. Rozwiązanie, które Nordea oferuje swoim Klientom okazało się jednym z najlepszych na rynku. Kredyt konsumpcyjny Nordea zajął drugie miejsce w rankingu z ratą wynoszącą 445,41 zł, przy prowizji na poziomie 3,00% i oprocentowaniu nominalnym 12,50%. Całkowita kwota do spłaty wyniosła 5 494,97 zł.

”Tworząc ofertę kredytu konsumpcyjnego szczególnie uwzględniliśmy oczekiwania naszych Klientów, którzy potrzebują dostosowanego dla siebie, łatwo dostępnego i nieskomplikowanego finansowania. Jasne i uczciwe zasady oraz niskie oprocentowanie i prowizja, wyróżniają nas spośród innych banków” – mówi Piotr Zawadzki, Dyrektor Departamentu Kredytów Detalicznych w Nordea Bank Polska.

Kredyt konsumpcyjny w Nordea udzielany jest w złotych, na okres maksymalnie 5 lat, do kwoty 50 000 zł. Bank nie wymaga deklaracji o przeznaczeniu środków, więc kwota kredytu może być przeznaczona na dowolny cel. Dodatkowo, brak jest obowiązkowych ubezpieczeń oraz zabezpieczeń rzeczowych, a w przypadku chęci wcześniejszej spłaty nie pobiera się dodatkowych opłat. Nordea oferuje możliwość wyboru dnia oraz formy spłaty kredytu pomiędzy ratami stałymi i malejącymi, w zależności od preferencji Klienta. Do 30 września 2013 roku trwa promocja, która umożliwia skorzystanie z kredytu konsumpcyjnego na niestandardowych warunkach. Prowizja wynosi 3,00%, a oprocentowanie – 12,50% dla wszystkich kredytów udzielonych w okresie promocji. Równocześnie są to jedyne koszty związane z kredytem.

Z oferty kredytu konsumpcyjnego można skorzystać w dowolnym oddziale banku Nordea.

Źródło: Nordea Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.