Strona główna Wiadomości Promocyjne stawki prowizji w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego

Promocyjne stawki prowizji w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego

Promocyjne stawki prowizji w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego

Klienci, którzy do 31 października tego roku zdecydują się na otwarcie rachunku inwestycyjnego w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego, otrzymają niższe o co najmniej 10 proc. stawki prowizji dla zleceń składanych przez internet na GPW oraz indywidualne warunki prowizyjne w przypadku chęci inwestowania na rynkach zagranicznych. Dodatkowo nie poniosą opłaty za prowadzenie rachunku inwestycyjnego za 2013 rok oraz otrzymają dostęp do elektronicznego wydania gazety „Parkiet”, zintegrowanego z aplikacją transakcyjną.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy przedstawić dokument poświadczający dotychczasową stawkę prowizji uzyskaną w innym biurze maklerskim. Ponadto inwestorzy uzyskać mogą także dostęp do rynków zagranicznych wraz z atrakcyjną ofertą prowizyjną ustalaną indywidualnie z przedziału 0,3 proc. – 0,5 proc.

Promocyjne warunki obowiązują do końca 2013 roku. Szczegółowe informacje dotyczące warunków promocji dostępne są na stronie internetowej www.dm.pkobp.pl

Dom Maklerski PKO Banku Polskiego oferuje szeroką gamę produktów dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Udostępnił nowoczesny system transakcyjny, który dzięki elastyczności i zaawansowanej personalizacji spełnia oczekiwania zarówno początkujących, jak i doświadczonych inwestorów giełdowych. Niedawno uruchomił odświeżoną odsłonę strony internetowej, w której oprócz nowej szaty graficznej wprowadził szereg ułatwień, takich jak: wygodna i intuicyjna nawigacja, wyszukiwarka placówek z geolokalizacją, sekcja analiz i raportów oraz kalendarium giełdowe. Oferowane rozwiązania wraz z nowymi, przejrzystymi notowaniami zarówno na stronie, jak i bezpośrednio w aplikacji ePromak Professional dostarczają informacji niezbędnych przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej.

Dom Maklerski PKO Banku Polskiego jest laureatem wielu prestiżowych rankingów oraz nagród. Został nagrodzony w tegorocznej edycji konkursu „Byki i Niedźwiedzie” zorganizowanego przez Gazetę Giełdy „Parkiet” w kategorii najlepszy Dom Maklerski 2012 roku. Nagrody te przyznawane są spółkom, instytucjom i osobom, które najbardziej wyróżniły się na rynku kapitałowym w Polsce. Jest także zdobywcą 1. miejsca w rankingu „Forbesa” w kategorii jakości obsługi bezpośredniej, profesjonalizmu pracowników oraz jakości analiz i rekomendacji, 2. miejsca w kategorii najlepszego zespołu maklerów instytucjonalnych w Polsce oraz 3. miejsca w kategorii dziesięciu najlepszych biur maklerskich w ocenie inwestorów indywidualnych.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.