Strona głównaWiadomościPromocja linii kredytowej dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

Promocja linii kredytowej dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował specjalną ofertę linii kredytowej dla klientów prowadzących działalność gospodarczą i korzystających z uproszczonych form księgowości. Aby skorzystać z promocji „1000 zł za 5 zł”, wystarczy w czasie jej trwania otworzyć rachunek firmowy, podpisać umowę o linię kredytową i ją uruchomić. Dodatkowo bank nie pobierze prowizji za udzielenie linii.

 

linia kredytowafoto: Thinkstock/iStockphoto

Przedsiębiorcy, którzy w czasie trwania promocji otworzą w banku rachunek firmowy, podpiszą umowę o linię kredytową, uruchomią ją oraz przystąpią do promocji, przez pełne 6 miesięcy kalendarzowych, zapłacą stałą opłatę 5 zł miesięcznie, za każde 1000zł linii kredytowej – niezależnie od poziomu wykorzystania linii. W tym czasie bank nie będzie pobierał odsetek od wykorzystanej kwoty linii. Klienci, którzy skorzystają z promocji nie zapłacą prowizji za udzielenie linii kredytowej, która standardowo wynosi 2% kwoty linii min. 200 zł. Z promocyjnych warunków można skorzystać do 27 września br. Szczegóły oferty zawarte są w „Regulaminie promocji 1000 zł za 5 zł”, dostępnym w oddziałach ING Banku Śląskiego oraz na stronie www.ingbank.pl.>

Linia kredytowa to swobodny dostęp do pieniędzy w ramach przyznanego limitu kredytowego. Pieniądze są zawsze „pod ręką”. Uzyskanie linii kredytowej możliwe jest już po 6 miesiącach prowadzenia rachunku firmowego w dowolnym banku. Środki z udzielonego kredytu mogą zostać przeznaczone na dowolny cel związany z działalnością firmy. Bank nie wymaga przedstawienia biznes planu. Rozpatrzenie wniosku o udzielenie linii kredytowej jest bezpłatne. Linia kredytowa jest udzielana na rok, przy czym limit może być automatycznie przedłużony na kolejne lata – bez konieczności składania odrębnych wniosków.

Oferta linii kredytowej dla przedsiębiorców dostępna jest w dwóch opcjach:

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z dobrowolnego pakietu ubezpieczeniowego „Pewna Spłata”, który stanowi zabezpieczenie na wypadek zajścia zdarzeń losowych tj. śmierci, utraty stałego źródła dochodów albo hospitalizacji, czasowej niezdolności do pracy albo inwalidztwa, które mogłyby uniemożliwić spłatę linii kredytowej. Skorzystanie z ubezpieczenia gwarantuje obniżenie marży o 0,5 punktu procentowego.

Źródło: ING Bank Śląski

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular