Strona główna Wiadomości Promocja limitu w koncie w ING Banku Śląskim

Promocja limitu w koncie w ING Banku Śląskim

Promocja limitu w koncie w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował promocyjną ofertę limitu zadłużenia w koncie dla klientów indywidualnych: „Wystartuj z limitem za 9,9%” – dla osób korzystających po raz pierwszy z tego produktu oraz „Powiększ swój limit za darmo” – dla obecnych posiadaczy. Promocja potrwa do 25 września br.

 

W ramach promocji „Wystartuj z limitem za 9,9%” bank przyznaje limit zadłużenia w koncie z oprocentowaniem w promocyjnej wysokości 9,9%. Obniżone oprocentowanie obowiązuje przez okres 180 dni, po tym czasie jest zgodne ze standardową stawką. Prowizja za udzielenie limitu wynosi 0 zł. Z obniżonego oprocentowania mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy posiadają lub otworzą rachunek w ING Banku Śląskim w okresie trwania promocji i podpiszą umowę o limit zadłużenia w koncie do 25 września br.

Promocja „Powiększ swój limit za darmo” skierowana jest do klientów, którzy już korzystają z oferty limitu w koncie i chcieliby podwyższyć kwotę posiadanego limitu. Osoby, które podpiszą w okresie trwania promocji aneks do umowy o limit zadłużenia w koncie otrzymają rabat w kwocie odpowiadającej wysokości prowizji za podwyższenie limitu (od 1,5% do 1,8% kwoty udzielonego limitu, w zależności od rodzaju posiadanego konta). Prowizja za podwyższenie limitu wynosi 0 zł.

 

Limit zadłużenia to stały dostęp do dodatkowych pieniędzy dla osób posiadających rachunek w ING Banku Śląskim. Każdy wpływ środków na rachunek powoduje automatyczną spłatę zadłużenia w części odpowiadającej wysokości wpływu, jednocześnie dając możliwość ponownego zadłużania się do kwoty niewykorzystanego limitu.

 

Najważniejsze cechy limitu w koncie w ING Banku Śląskim:

  • maksymalny limit to 6-krotność dochodów netto (nie więcej niż 200 000 zł),
  • minimum formalności – limit możesz otrzymać podczas jednej wizyty w Banku, od razu po zawarciu umowy,
  • odsetki płacone jedynie od wykorzystanej kwoty,
  • do50 000 zł bez zabezpieczeń.

Dla reprezentatywnego przykładu RRSO wynosi 17,71% i zostało wyliczone przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu (limitu) w KONCIE Direct w wysokości 4 381 zł, oprocentowanie zmienne w wysokości 16,00%, umowa zawarta w dniu 20.06.2013 r. na okres kredytowania 12 miesięcy, limit w pełni wykorzystany przez cały okres kredytowania, odsetki płatne każdego 20-go dnia miesiąca, jednorazowa spłata kapitału na koniec okresu kredytowania. Całkowity koszt kredytu wynosi 717 zł, na który składają się: odsetki w wysokości 699 zł, prowizja za udzielenie limitu w wysokości 0 zł, opłata za prowadzenie rachunku w okresie kredytowania w wysokości 0 zł, opłata za przelew dokonany jednorazowo na rachunek w innym banku w wysokości 9 zł, prowizja za wpłatę gotówkową w kasie Banku dokonaną jednorazowo na koniec okresu kredytowania w wysokości 9 zł, zgodnie z obowiązującą na dzień podpisania umowy Tabelą Opłat i Prowizji. Całkowita kwota do zapłaty przez Posiadacza Konta wynosi 5 098 zł.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.