Program Hotel Privileges dla klientów Citi Handlowy

Od lipca posiadacze kart płatniczych Citi Handlowy mogą korzystać z programu dedykowanego tylko klientom Citi. Program daje możliwość skorzystania z ofert wyselekcjonowanych hoteli na preferencyjnych warunkach, a także zapewnia dostęp do wielu przywilejów, m.in. darmowe śniadanie dla dwóch osób, bezpłatny Internet oraz możliwość późniejszego wymeldowania z pokoju.

 

Naszym klientom proponujemy dostęp do ekskluzywnego programu benefitów w hotelach na całym świecie. „Hotel Privileges Program” pozwala skorzystać z najlepszych ofert cenowych i stanowi jedną z wielu korzyści bycia klientem Citi – mówi Magdalena Kwiatkowska, Dyrektor Biura ds. Zarządzania Portfelem Kart Kredytowych oraz Aktywacją w Citi Handlowy. Nasz bank jako jedyny globalny bank na polskim rynku może zaoferować klientom dostęp do takich korzyści, które niewątpliwie są nieocenione w podróży, czy to służbowej, czy też prywatnej – dodaje.

 

W Programie „Hotel Privileges” znajdują się oferty ponad 1 000 luksusowych hoteli na całym świecie, m.in. Fairmont Hotels & Resorts, Four Seasons, Leading Hotels of the World, Mandarin Oriental, Raffles, Swissôtel oraz wielu innych. W zależności od hotelu, klienci otrzymują możliwość skorzystania z usług takich jak, najlepsze ceny pokoi dostępne w momencie rezerwacji, bezpłatne podwyższenie standardu pokoju, bezpłatne późniejsze wymeldowanie lub bezpłatne dodatkowe śniadanie dla osoby towarzyszącej.

 

Aby otrzymać rabat i skorzystać z ekskluzywnych usług, wystarczy zalogować się na dedykowanej stronie programu www.hotelprivileges.com, następnie wybrać hotel lub kierunek podróży i wpisać pierwsze sześć cyfr numeru swojej karty Citibank.

Program Hotel Privileges jest dostępny dla posiadaczy kart kredytowych oraz kart debetowych wydanych przez Citi Handlowy. Z programu mogą już korzystać klienci Citi Handlowy w wielu krajach na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, na Węgrzech, Czechach, Rosji, Egipcie, Bahrajnie i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Źródło: Citi Handlowy

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.