Strona główna Wiadomości Program Hotel Privileges dla klientów Citi Handlowy

Program Hotel Privileges dla klientów Citi Handlowy

Program Hotel Privileges dla klientów Citi Handlowy

Od lipca posiadacze kart płatniczych Citi Handlowy mogą korzystać z programu dedykowanego tylko klientom Citi. Program daje możliwość skorzystania z ofert wyselekcjonowanych hoteli na preferencyjnych warunkach, a także zapewnia dostęp do wielu przywilejów, m.in. darmowe śniadanie dla dwóch osób, bezpłatny Internet oraz możliwość późniejszego wymeldowania z pokoju.

 

Naszym klientom proponujemy dostęp do ekskluzywnego programu benefitów w hotelach na całym świecie. „Hotel Privileges Program” pozwala skorzystać z najlepszych ofert cenowych i stanowi jedną z wielu korzyści bycia klientem Citi – mówi Magdalena Kwiatkowska, Dyrektor Biura ds. Zarządzania Portfelem Kart Kredytowych oraz Aktywacją w Citi Handlowy. Nasz bank jako jedyny globalny bank na polskim rynku może zaoferować klientom dostęp do takich korzyści, które niewątpliwie są nieocenione w podróży, czy to służbowej, czy też prywatnej – dodaje.

 

W Programie „Hotel Privileges” znajdują się oferty ponad 1 000 luksusowych hoteli na całym świecie, m.in. Fairmont Hotels & Resorts, Four Seasons, Leading Hotels of the World, Mandarin Oriental, Raffles, Swissôtel oraz wielu innych. W zależności od hotelu, klienci otrzymują możliwość skorzystania z usług takich jak, najlepsze ceny pokoi dostępne w momencie rezerwacji, bezpłatne podwyższenie standardu pokoju, bezpłatne późniejsze wymeldowanie lub bezpłatne dodatkowe śniadanie dla osoby towarzyszącej.

 

Aby otrzymać rabat i skorzystać z ekskluzywnych usług, wystarczy zalogować się na dedykowanej stronie programu www.hotelprivileges.com, następnie wybrać hotel lub kierunek podróży i wpisać pierwsze sześć cyfr numeru swojej karty Citibank.

Program Hotel Privileges jest dostępny dla posiadaczy kart kredytowych oraz kart debetowych wydanych przez Citi Handlowy. Z programu mogą już korzystać klienci Citi Handlowy w wielu krajach na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, na Węgrzech, Czechach, Rosji, Egipcie, Bahrajnie i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.