Strona główna Wiadomości Praktyki Letnie czas zacząć

Praktyki Letnie czas zacząć

Praktyki Letnie czas zacząć

W pierwszy poniedziałek lipca Citi Handlowy i Citi Service Center powitały uczestników tegorocznej, osiemnastej już edycji Praktyk Letnich. Ten program od lat cieszy się niezmiennie wysoką popularnością – w tym roku zgłosiło się ponad 2000 chętnych. Wybrana grupa 152 praktykantów wyjechała wspólnie realizować projekt wolontariacki do Ogniska Wychowawczego „Świder” w Otwocku.

 

– Jest dla nas szczególnie ważne, aby Uczestnicy Programu Praktyk Letnich poznali naszą kulturę organizacyjną, wartości oraz zbudowali relacje w ramach Programu oraz z pracownikami – powiedziała Joanna Grzeszkowska, dyrektor Biura Wizerunku Pracodawcy, odpowiedzialna za program.

 

Program Praktyk Letnich skierowany jest do studentów, którzy ukończyli drugi rok studiów. Trwa 2,5 miesiąca – od 1 lipca do 13 września. Młodzi ludzie dołączyli do zespołów Bankowości Korporacyjnej, Detalicznej, Zarządzania i Wsparcia Citi Handlowego oraz do Citi Service Center. W tym czasie studenci mają okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, zdobyć cenne doświadczenie zawodowe oraz rozwinąć, tak cenione przez pracodawców, umiejętności miękkie. Każdy uczestnik programu realizuje specjalnie przygotowany dla niego projekt pod nadzorem oraz ze wsparciem indywidualnego opiekuna. Na zakończenie programu, praktykanci prezentują swoje osiągnięcia i opinie o programie szefom biznesów, w których odbywali praktyki.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.