Strona główna Wiadomości Pożyczka gotówkowa bez żadnych kosztów w Banku BGŻ

Pożyczka gotówkowa bez żadnych kosztów w Banku BGŻ

Pożyczka gotówkowa bez żadnych kosztów w Banku BGŻ

W Banku BGŻ trwa promocja pożyczki bez żadnych kosztów – 0 zł prowizji i 0% oprocentowania. To wyjątkowa, pierwsza na rynku taka oferta.  Maksymalna kwota pożyczki to 2000 zł, a jej spłata może być rozłożona nawet na 12 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 0%, co oznacza, że jeśli w ramach promocji klient pożyczy 1200 zł na 12 miesięcy, odda również kwotę 1200 zł (miesięczna rata wyniesie 100 zł).

 

Aby skorzystać z oferty, wystarczy przyjść do oddziału i wypełnić wniosek. Oferta pożyczki nie jest powiązana z korzystaniem z innego produktu bankowego czy koniecznością wykupienia ubezpieczenia. Propozycja skierowana jest głównie do nowych klientów, ale mogą z niej skorzystać również obecni, którzy nie mają detalicznych zobowiązań kredytowych w Banku BGŻ.

 

– Nasz produkt nie ma żadnych haczyków. Jest to prawdziwy kredyt bez kosztów. Zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu klientów z naszych usług zarówno dziś, jak i w przyszłości. Liczymy, że naszą innowacyjną ofertą zachęcimy wiele osób do nawiązania długotrwałych relacji z Bankiem BGŻ – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.   

– Dodatkowym atutem naszej pożyczki gotówkowej jest możliwość wnioskowania o produkt tylko na podstawie dowodu osobistego. Nawet jeśli wcześniej kredytobiorca nie miał żadnych relacji z Bankiem BGŻ – dodał Andrzej Budasz.

 

Oferta dostępna jest w oddziałach Banku BGŻ.

Więcej informacji na temat oferty na stronach www.bgz.pl lub pod numerem infolinii: 801 123

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.