Strona główna Wiadomości Pożyczka gotówkowa Banku Millennium dostępna w aplikacji mobilnej

Pożyczka gotówkowa Banku Millennium dostępna w aplikacji mobilnej

Pożyczka gotówkowa Banku Millennium dostępna w aplikacji mobilnej

Bank Millennium wprowadza nowe, unikalne na polskim rynku rozwiązanie – już teraz możliwe jest uzyskanie pożyczki gotówkowej oraz podwyższenie limitu karty kredytowej za pośrednictwem aplikacji mobilnej.


Dzięki nowej usłudze klienci Banku Millennium mogą wziąć pożyczkę gotówkową oraz zwiększyć limit karty kredytowej za pomocą Aplikacji Mobilnej bez przedstawiania jakichkolwiek dokumentów.

 

Udostępnienie środków z pożyczki na koncie lub podwyższenie limitu kredytowego karty kredytowej następuje w przeciągu kilku minut.

 

– Nasi klienci mogą teraz wziąć kredyt gotówkowy za pomocą smartfona lub tabletu, przebywając w dowolnym miejscu na świecie. Dostęp do dodatkowych środków uzyskają niemal natychmiast– mówi Ricardo Campos, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

 

Korzystając z Aplikacji Mobilnej, Klienci mogą samodzielnie wybrać wysokość Pożyczki Gotówkowej i okres jej spłaty. Dodatkowo, mogą skorzystać z atrakcyjnego ubezpieczenia, zdecydować o sposobie płatności prowizji i obniżyć oprocentowanie pożyczki w przypadku zasilania konta w Banku Millennium swoim wynagrodzeniem. W ramach podwyższenia limitu karty kredytowej Klienci mogą wskazać, której z posiadanych kart ma dotyczyć ta usługa i wybrać dla niej nowy, większy limit.

 

Klienci mogą skorzystać z oferty kilka razy, do momentu wyczerpania przydzielonego im limitu kwotowego lub upłynięcia ważności oferty.

 

Ponadto za pośrednictwem Aplikacji Mobilnej klienci są informowani o dostępnych dla nich innych produktach z oferty specjalnej, takich jak możliwość założenia nowej karty kredytowej, uruchomienie limitu w koncie lub jego podwyższenie. Funkcje te dostępne są w Aplikacji Mobilnej dla systemów iOS oraz Android, a wkrótce zostaną o nie rozszerzone także aplikacje dla Windows Phone 8 oraz BlackBerry 10.

 

Nowa oferta skierowana jest do wybranych stałych klientów banku, którzy posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku Millennium od minimum sześciu miesięcy i systematycznie zasilają swoje konto, np. wpływem wynagrodzenia.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.