Strona główna Wiadomości Powrót odsetek w Banku BPH

Powrót odsetek w Banku BPH

Powrót odsetek w Banku BPH

Bank BPH po raz kolejny zwróci klientom odsetki od kredytu gotówkowego. Rozpoczęła siękolejna promocja, w której kredytobiorcy mogą znacznie obniżyć koszt kredytu.


Klientom, którzy spełnią warunki promocji i będą terminowo spłacać raty kredytu gotówkowego, Bank BPH zwróci wszystkie odsetki zapłacone w pierwszych dwunastu ratach. W przypadku krótszego okresu kredytowania klienci uzyskają zwrot odsetek zapłaconych w tym czasie. Odsetki wrócą do klienta w ciągu 30 dni od terminu płatności 12. raty (w przypadku umów na okres od 12 do 24 miesięcy) lub w ciągu 30 dni od terminu płatności ostatniej raty (jeśli umowa była zawarta na okres krótszy niż 12 miesięcy).

 

 

– Nasza ubiegłoroczna promocja, dzięki której klienci uzyskiwali zwrot odsetek, a tym samym znacząco obniżali koszt kredytu, cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. Dlatego postanowiliśmy powtórzyć sprawdzone rozwiązanie i ponownie zaproponować klientom kampanię „wracających odsetek” -tłumaczy Maciej Marchewicz, dyrektor Biura Kredytów Konsumenckich w Banku BPH.

 

Z promocyjnych warunków mogą skorzystać osoby, które do 30 czerwca br. złożą wniosek o kredyt gotówkowy, a następnie podpiszą umowę i które obecnie nie spłacają kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego lub pożyczki gotówkowej w Banku BPH (lub nie spłacały go w okresie 180 dni poprzedzających złożenie wniosku o kredyt objęty promocją). Minimalna kwota kredytu to tysiąc zł, a maksymalna 20 tys. zł, zaś okres kredytowania wynosi od 6 do 24 miesięcy.

 

Wniosek o kredyt można złożyć w oddziałach lub placówkach partnerskich Banku BPH na terenie całego kraju, za pośrednictwem bankowej infolinii lub strony:

www.gotowkaonline.pl. Wstępną decyzję kredytową otrzymać można już podczas pierwszej rozmowy z doradcą, a także za pośrednictwem strony www.gotowkaonline.pl. Regulamin promocji ” Powrót odsetek” dostępny jest w placówkach Banku oraz na bph.pl.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.