Strona główna Wiadomości Powrót do szkoły – tańszy z Bankiem BGŻ i Gandalfem

Powrót do szkoły – tańszy z Bankiem BGŻ i Gandalfem

Powrót do szkoły – tańszy z Bankiem BGŻ i Gandalfem

Zbliża się koniec wakacji, czas powrotu do szkoły i…. dużych wydatków w domowych budżetach.  Z Bankiem BGŻ szkolna wyprawka jest znacznie tańsza i łatwiejsza w realizacji. Wystarczy skorzystać ze wspólnej oferty Banku i Księgarni Internetowej Gandalf, aby kupić podręczniki szkolne z aż 15 procentowym rabatem i darmową wysyłką prosto do domu.

Wszyscy klienci Banku BGŻ, którzy posiadają lub otworzą konto osobiste i korzystają z bankowości internetowej eBGŻ, mogą otrzymać rabat w wysokości 10 proc. Wyższy rabat – w wysokości 15 proc. –  otrzymają ci,  którzy skorzystają także z pożyczki gotówkowej. Dodatkowo wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup podręczników i dokonają płatności przelewem, kartą lub metodą PayPal nie poniosą kosztów przesyłki.
Z promocji można skorzystać do 30 września 2013.

– Początek roku szkolnego to zwykle czas wielu wydatków. Nasze produkty zgodnie z hasłem „Bank BGŻ dobrze służy ludziom” ułatwiają codzienne życie. Tym razem dzięki współpracy z księgarnią Gandalf oferujemy możliwość zakupu podręczników szkolnych znacznie taniej niż w tradycyjnej księgarni – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.

Każdy klient, po spełnieniu warunków zawartych w Regulaminie Promocji „Zyskaj 15% rabatu z Bankiem BGŻ i Księgarnią Internetową Gandalf”, otrzyma  SMS z kodem rabatowym na podany przez niego numer telefonu komórkowego. Przesłany kod można wykorzystać jeden raz – należy go wpisać na stronie http://www.gandalf.com.pl/ podczas dokonywania zakupów. Kod można wykorzystać jedynie w okresie trwania promocji.

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.