Strona główna Wiadomości Porsche Exclusive Finance – nowy program finansowania samochodów marki Porsche

Porsche Exclusive Finance – nowy program finansowania samochodów marki Porsche

Porsche Exclusive Finance – nowy program finansowania samochodów marki Porsche

Porsche Exclusive Finance to nowy program dla klientów ceniących luksus, którym zależy na atrakcyjnych warunkach użytkowania samochodu oraz możliwości jego wymiany na jeszcze nowszy model w momencie zakończenia kontraktu. Program obejmuje dwa produkty: Leasing z wysoką wartością końcową i Porsche AutoCredit.


Porsche Exclusive Finance powstał z myślą o klientach, którzy chcą sfinansować luksusowy samochód marki Porsche. Dzięki produktom finansowym opracowanym przez markę Porsche i Volkswagen Bank Polska, klient finansuje tylko część wartości samochodu odpowiadającą rynkowej utracie jego wartości. Takie rozwiązania zapewniają konkurencyjną miesięczną ratę, dzięki czemu samochody tej kultowej marki stają się bardziej dostępne. Leasing z wysoką wartością końcową to rozwiązanie dla osób, którym zależy na połączeniu zalet podatkowych leasingu z niskim obciążeniem miesięcznym. Z kolei Porsche AutoCredit zapewnia komfortową wymianę samochodu na kolejny, nowy pojazd co 3 lub 4 lata z bezproblemową odsprzedażą dotychczasowego Porsche, którego odkup gwarantuje Volkswagen Bank Polska– mówi Krzysztof Gacek, Kierownik Działu Rozwoju Produktu i Współpracy z Importerem.

 

Leasing z wysoką wartością końcową to rozwiązanie finansowe przygotowane dla przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z luksusowego samochodu jednocześnie minimalizując miesięczne koszty. W ramach oferty klienci mogą wybrać następujące parametry: okres leasingu od 24 do 60 miesięcy, wysokość opłaty wstępnej od 10% do 45%, wartość wykupu od 26,2% do 48,5%. Główną zaletą produktu jest niska rata miesięczna.

 

Schemat Leasingu z wysoką wartością końcową:

Zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, mogą skorzystać z Porsche AutoCredit. Jest to rozwiązanie finansowe, które zapewnia jednocześnie konkurencyjną miesięczną ratę oraz możliwość komfortowej wymiany samochodu na nowy po 3 lub 4 latach. Klient ma do wyboru jedną z trzech form zakończenia umowy kredytowej: zwrot samochodu i zakup nowego w ramach kolejnej umowy, spłatę jednorazową lub spłatę ratalną. W przypadku zwrotu pojazdu właściciel nie musi się martwić o sprzedaż samochodu Porsche na rynku wtórnym – odkup gwarantuje Volkswagen Bank. Oprocentowanie Porsche AutoCredit wynosi 4,44% dla wszystkich okresów. Klienci zainteresowani zakupem nowego Porsche nie muszą inwestować na początku kapitału własnego – kredyt jest dostępny od 0% wkładu własnego.

 

Schemat Porsche AutoCredit:

W aktualnej ofercie finansowej dostępny jest również Porsche Leasing z niską wartością końcową. Całkowita suma opłat wynosi 108% dla okresu leasingu 36 miesięcy, opłaty wstępnej 30% oraz wartość wykupu równej 1%. W ramach oferty klienci mogą wybrać także inne parametry: okres leasingu od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% oraz wartość wykupu 1% lub 19%.

 

Schemat Leasingu z niską wartością końcową:

 

Oferta finansowa obowiązuje do 31 marca 2014 r. Produkty finansowe łączą się z korzystnymi pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych.

 

Wyliczenia miesięcznych rat dla modeli Porsche w ramach programu Porsche Exclusive Finance:


Porsche 911 Carrera(dostępne od 457 684,22 zł brutto)*

Porsche 911 Carrera jest dostępne za 4 503 zł netto miesięcznie w Leasingu z wysoką wartością końcową. Całkowita suma opłat wynosi 112,5% dla okresu leasingu 36 miesięcy, opłaty wstępnej 30% oraz wartości wykupu równej 40,1%.

W ramach Porsche AutoCredit Porsche 911 Carrera jest dostępne już od 5 341 zł brutto miesięcznie (dla okresu kredytowania 48 miesięcy, opłaty wstępnej 30%, wartości wykupu równej 32,9%).

 

Porsche Boxster(dostępne od 250 952,17 zł brutto)*

Porsche Boxster jest dostępne za 2 469 zł netto miesięcznie w Leasingu z wysoką wartością końcową. Całkowita suma opłat wynosi 112,5% dla okresu leasingu 36 miesięcy, opłaty wstępnej 30% oraz wartości wykupu równej 40,1%.

W ramach Porsche AutoCredit Porsche Boxster jest dostępne już od 2 929 zł brutto miesięcznie (dla okresu kredytowania 48 miesięcy, opłaty wstępnej 30%, wartości wykupu równej 32,9%).

 

Porsche Cayman (dostępne od 261 674,14 zł brutto)*

Porsche Cayman jest dostępne za 2 574 zł netto miesięcznie w Leasingu z wysoką wartością końcową. Całkowita suma opłat wynosi 112,5% dla okresu leasingu 36 miesięcy, opłaty wstępnej 30% oraz wartości wykupu równej 40,1%.

W ramach Porsche AutoCredit Porsche Cayman jest dostępne już od 3 054 zł brutto miesięcznie (dla okresu kredytowania 48 miesięcy, opłaty wstępnej 30%, wartości wykupu równej 32,9%).

 

Porsche Panamera Diesel (dostępna od 416 329,27 zł brutto)*

Porsche Panamera Diesel jest dostępne za 4 096 zł netto miesięcznie w Leasingu z wysoką wartością końcową. Całkowita suma opłat wynosi 112,5% dla okresu leasingu 36 miesięcy, opłaty wstępnej 30% oraz wartości wykupu równej 40,1%.

W ramach Porsche AutoCredit Porsche Panamera Diesel jest dostępne już od 4 859 zł brutto miesięcznie (dla okresu kredytowania 48 miesięcy, opłaty wstępnej 30%, wartości wykupu równej 32,9%).

 

Porsche Cayenne (dostępne od 302 243,41 zł brutto)*

Porsche Cayenne jest dostępne za 2 973 zł netto miesięcznie w Leasingu z wysoką wartością końcową. Całkowita suma opłat wynosi 112,5% dla okresu leasingu 36 miesięcy, opłaty wstępnej 30% oraz wartości wykupu równej 40,1%.

W ramach Porsche AutoCredit Porsche Cayenne jest dostępne już od 3 527 zł brutto miesięcznie (dla okresu kredytowania 48 miesięcy, opłaty wstępnej 30%, wartości wykupu równej 32,9%).

 

Volkswagen Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.