Strona główna Wyniki porównań Porównanie Kont Osobistych

Porównanie Kont Osobistych

Dziś już nikogo nie trzeba przekonywać o słuszności posiadania konta osobistego. Problem pojawia się, gdy trzeba wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród wielu dostępnych na rynku. Porównanie kont osobistych to nie lada wyzwanie. Dlatego udostępniliśmy wygodne narzędzie – porównywarkę kont osobistych, dzięki której szybko i skutecznie znajdziesz właściwe konto osobiste.

[comperia]

 

Konto osobiste – jak wybrać właściwe?

Jak w gąszczu ofert znaleźć tą najbardziej korzystną? Banki kuszą rozmaitymi promocjami, bonusami, a nawet gotówką w zamian za założenie konta. Nie pozwól zamydlić sobie oczu, wybierz ofertę najkorzystniejszą dla Ciebie.

Zastanów się z jakich usług korzystasz najczęściej – czy są to internetowe przelewy bankowe, a może wolisz korzystać z możliwości darmowych wypłat gotówki w placówce banku. Jeśli większość spraw załatwiasz przez Internet, warto zastanowić się nad założeniem konta internetowego, zwykle w ramach tego produktu bank oferuje darmowe przelewy internetowe bez ograniczeń. Jeśli wolisz załatwiać sprawy osobiście w placówce banku, rozeznaj się czy w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania znajduje się oddział banku, sprawdź jak wygląda sieć placówek stacjonarnych, byś wyjeżdżając na wakacje bądź w delegacje miał spokojną głowę.

Konto dla seniora

Wiele osób starszych wzbrania się przed założeniem konta bankowego. Seniorzy obawiają się, że nie podołają obsłudze rachunku. Wybierają tradycyjne rachunki, by móc gotówkę wypłacać w oddziale banku. O ile wygodniejsze dla osób w podeszłym wieku byłoby konto z usługą stałej dyspozycji przelewów. Młodsza generacja – dzieci lub wnuki, mogą pomóc w obsłudze rachunku – ustawić comiesięczne zlecenie przelewów za bieżące rachunki. Przeszkolić rodziców z obsługi bankomatu – nie będą musieli już stać w długich kolejkach do bankowego okienka. Młodsze pokolenie może przekonać seniorów rodu do korzystania z karty, dzięki czemu nie będą musieli nosić przy sobie dużej ilości gotówki.

Konto dla młodzieży

Coraz więcej osób poniżej 18 roku życia posiada konto bankowe. Większość banków funkcjonująca na rodzimym rynku umieszcza tego typu produkt w swojej ofercie. To duża dogodność i możliwość nauczenia pociech od najmłodszych lat gospodarowania pieniędzmi.

W znalezieniu idealnej oferty pomoże nasza porównywarka kont bankowych. Wystarczy wypełnić pola porównywarki i kliknąć „Szukaj”. Otrzymasz ranking rachunków bankowych, uwzględniający wszystkie podane przez Ciebie parametry.