Strona główna Wiadomości Pocztowe Konto Firmowe na podium

Pocztowe Konto Firmowe na podium

Pocztowe Konto Firmowe na podium

Pocztowe Konto Firmowe oferowane przez Bank Pocztowy pozostaje jedną z najlepszych propozycji dla mikroprzedsiębiorców.

W sierpniowym rankingu ekspertów serwisu bankier.pl Pocztowe Konto Firmowe zajęło trzecie miejsce wśród rachunków oferowanych dla przedsiębiorców. Twórcy rankingu szukali atrakcyjnej oferty dla aktywnego przedsiębiorcy, który korzysta z konta nie tylko w kraju, ale również wykonuje przelewy zagraniczne.

Modelowy klient wykonuje miesięcznie 16 różnych przelewów, w tym jeden zagraniczny. Aktywnie korzysta również z bankomatów, ale wypłaca również środki w Placówce bankowej. Miesięczny koszt za korzystanie z tych funkcjonalności Pocztowego Konta Firmowego wyniósł 10 zł, co pozwoliło na zajęcie 3. miejsca wśród 19 banków.

Jest to kolejne wyróżnienie dla produktu Banku Pocztowego oferowanego mikroprzedsiębiorcom. W lipcowym zestawieniu serwisu Money.pl PKF zajął 3. miejsce wśród 83 rachunków, z których mogą korzystać przedsiębiorcy.

Pocztowe Konto Firmowe jest prowadzone bezpłatnie. Klient ma możliwość bezpłatnych przelewów internetowych (zewnętrznych, wewnętrznych oraz do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędów Skarbowych). Bezpłatne są również wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą oraz wpłaty w Placówkach Banków i Placówkach Poczty Polskiej.

Szczegóły oferty dla mikroprzedsiębiorców znajdują się na stronie dedykowanej. Z usług Banku Pocztowego korzysta prawie 180 tys. mikroprzedsiębiorców.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.