plusbank24.pl – nowa szata graficzna bankowości elektronicznej

16 stycznia 2014 r. Plus Bank udostępnił klientom indywidualnym i firmom nową szatę graficzną systemu bankowości elektronicznej plusbank24.pl. Zmianie uległa kolorystyka oraz grafika nawiązująca do stylistyki, w jakiej utrzymany jest serwis informacyjny plusbank.pl.

 

System bankowości elektronicznej plusbank24.pl to kolejny element nowego wizerunku Banku. Celem szczegółowo zorganizowanych działań banku jest nawiązanie wprost do marki Plus Bank SA. oraz do barw i logo operatora sieci komórkowej Plus. Wskazuje na powiązanie ofert PlusBanku i Plusa, a równocześnie na zwiększanie wymiernych korzyści dla klientów obu spółek. W efekcie, w niedalekiej przyszłości spodziewany jest dynamiczny przyrost zadowolonych i lojalnych klientów banku o nowych klientów Plusa.

Dostęp do systemu bankowości elektronicznej Plus Banku jest możliwy zarówno bezpośrednio z witryny plusbank24.pl, jak też poprzez aktywny link – odnośnik ze strony głównej plusbank.pl.

 

Zdaniem Pawła Reichelta – dyrektora Departamentu Bankowości Elektronicznej PLUS BANK SA. – Istotne jest, że przy zmianie szaty graficznej bankowości elektronicznej, zachowany został układ systemu i dotychczasowe hasła dostępowe klientów. Nie chcieliśmy zmieniać sposobu nawigacji i przyzwyczajeń użytkowników w związku ze zmianą serwisu.

 

Emilia Zychowicz z Departamentu Marketingu Plus Banku dodaje, iż– utrzymanie spójności serwisu informacyjnego z systemem bankowości elektronicznej w obrębie domeny jak też samego wizerunku stanowiło priorytet. Osiągnięty efekt pracy cieszy, ale najważniejsza jest dla nas satysfakcja klientów, którą w tym zakresie zamierzamy stale monitorować i jej podporządkowywać zarówno funkcjonalność systemuplusbank24.pl, jak też jego estetykę.

Źródło: Invest-Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.