Strona główna Wiadomości PlusBank dołącza do programu "Rodzina 500+"

PlusBank dołącza do programu "Rodzina 500+"

PlusBank dołącza do programu "Rodzina 500+"

PlusBank podpisał list intencyjny, w którym deklaruje wolę współpracy z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w programie „Rodzina 500+” w zakresie możliwości wnioskowania o świadczenie wychowawcze on-line. Oznacza to, że wkrótce obecni i przyszli klienci PlusBanku będą mogli złożyć stosowny wniosek za pośrednictwem bankowości elektronicznej plusbank24.pl.

 

PlusBank przekaże wypełniony wniosek do systemu administracji publicznej celem dalszej weryfikacji. W przypadku przyznania świadczenia, wypłaty odbywać się będą w sposób najwygodniejszy dla uprawnionego, bez kolejek i wychodzenia z domu tj. na konto osobiste w PlusBanku. Ponadto, na stronie plusbank.pl stworzony zostanie serwis tematyczny uzupełniony o odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz przydatne linki.

 

Jak powiedział Paweł Reichelt, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej – „Cieszymy się, że możemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych obecnych i potencjalnych klientów. Już niebawem poza dotychczasową, stale rozwijającą się funkcjonalnością systemu bankowości elektronicznej plusbank24.pl, klienci będą mogli w prosty i wygodny sposób wysłać wniosek o przyznanie świadczenia wychowawczego z programu „Rodzina 500+”. Nasz system umożliwi kontrolowanie na bieżąco wpływów środków na konto w przypadku otrzymywania świadczenia. Przystąpienie do programu 500+ traktujemy jako udział PlusBanku w ważnej inicjatywie społecznej promowanej oficjalnie pod hasłem „inwestycja w przyszłość Polski”, a zarazem jako realizację zadania postawionego przed instytucją zaufania publicznego jaką jest bank.”

 

Wpłata świadczenia na oferowane przez PlusBank Konto Plus daje możliwość uzyskania dodatkowych benefitów finansowych w zamian za aktywne korzystanie z konta. Jest to szczególnie atrakcyjne dla klientów, którzy poszukują narzędzi pozwalających na swobodne zarządzanie swoimi finansami, również przy wykorzystaniu aplikacji mobilnych.

W ramach Konta Plus klienci otrzymują bezpłatnie m.in.:

  • prowadzenie konta,

  • wydanie karty debetowej,

  • przelewy przez Internet,

  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,

  • korzystanie z bankowości plusbank24.pl oraz aplikacji mobilnej.

Konto Plus można otworzyć w Oddziale PlusBanku, poprzez dedykowany formularz na plusbank.pl, w aplikacji mobilnej plusbank24, za pośrednictwem COK Banku pod nr tel. 801 44 55 66, (61) 8461 461* oraz w Punktach Sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu.

*Koszt połączenia zgodnie ze stawką operatora.

Źródło: Plus Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.