Strona główna Wiadomości Pierwsze miejsce dla Konta z Premią

Pierwsze miejsce dla Konta z Premią

Pierwsze miejsce dla Konta z Premią

Konto z Premią Banku BGŻ znalazło się na pierwszym miejscu rankingu kont osobistych przygotowanym przez serwis Finanse.wp.pl. Wynika z niego, że w dobie ograniczania przez banki bezpłatnych kont osobistych, podnoszenia opłat i zmian zasad premiowania za aktywność Konto z Premią nadal pozostaje najatrakcyjniejsze. Daje ono szansę otrzymania najwyższej premii w przypadku przelewania swoich dochodów i aktywnego korzystania z konta.
 
Eksperci portalu Wirtualna Polska  opracowujący ranking założyli, że przykładowy „Kowalski” korzysta głównie z bankowości internetowej, na jego konto wpływa co miesiąc 2 500 zł z tytułu wypłaty, miesięcznie średnio dokonuje 10 transakcji bezgotówkowych kartą debetową łącznie na 1.000 zł oraz 10 przelewów, z obcych bankomatów  korzysta w danym okresie rozliczeniowym trzy razy. Przy tych założeniach oferta Banku BGŻ okazała się najlepsza! Posiadacz Konta z premią może zarobić 19 zł miesięcznie, oferta kolejnego banku w rankingu daje szansę na zysk w wysokości 13,75 zł w skali miesiąca.  Autorzy zestawienia podsumowali, że Konto z Premią  „to prosta i przejrzysta oferta” oraz „że jest to jeden z najciekawszych programów premiowych, ponieważ stawia najmniejsze wymagania”.

Wyróżnione Konto zwyciężyło już w wielu rankingach przygotowanych przez niezależnych ekspertów rynku bankowego. Znalazło się na pierwszym miejscu w edycji 2011, 2012 i 2013 rankingu kont osobistych przygotowanym przez Money.pl, zwyciężyło również w rankingu portalu finansowego Bankier.pl oraz zajęło czołowe miejsca w rankingach Gazety Wyborczej i porównywarki finansowej Comperia.pl.

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.