Strona główna Wiadomości Pierwsza kampania telewizyjna reklamująca produkt PlusBanku

Pierwsza kampania telewizyjna reklamująca produkt PlusBanku

Pierwsza kampania telewizyjna reklamująca produkt PlusBanku

Jej bohaterem będzie najpopularniejszy produkt w ofercie banku – kredyt Tu i Teraz. Spot telewizyjny rozpoczyna pięciomiesięczną kampanię promocyjną banku w mediach ogólnopolskich.

 

 

Reklama ukazuje korzyści jakie daje skorzystanie z kredytu na niewielką kwotę. – Postawiliśmy na mocny, sprawdzony produkt, po który sięga coraz więcej klientów. Ten kredyt to nasza wizytówka, idealnie buduje pozytywne skojarzenie doskonale dopasowanego produktu bankowego do bieżących potrzeb, tak różnych dla każdego z nas. Tu i teraz. Wygodny, na dowolny cel i dostępny od ręki. Taki właśnie jest ten kredyt – wyjaśnia DariuszŁachowski – Członek Zarządu w PlusBanku.

 

 

Produkty kredytowe PlusBanku utrzymują się w czołówce niezależnych rankingów finansowych. – Wprowadzony do sprzedaży z początkiem czerwca br., kredyt Tu i Teraz jest atrakcyjny cenowo, łatwo dostępny oraz szybko wypłacany. Zaletą oferty jest możliwość uzyskania środków finansowych na dowolny cel, bez zbędnych formalności i dodatkowych dokumentów potwierdzających dochód – wyjaśnia Krzysztof Sobieraj, Dyrektor Sprzedaży w PlusBanku. 

 

Kreację spotu oraz kampanię digitalową przygotowała agencja reklamowa Creathink zaś wybór i zakup mediów zrealizował dom mediowy Vizeum.

 

Spot telewizyjny podkreślający zalety kredytu Tu i Teraz to pierwsza kampania reklamowa PlusBanku dedykowana produktowi banku.

 

Podstawowe informacje o kampanii:

•             Czas trwania: 5 października 2017 – 28 lutego 2018 r.

•             Kanały komunikacji: emisja spotów TV:30’’ i 8″ na kanałach Telewizji Polsat 

•             Internet – kampania digitalowa

•             Działania BTL w Oddziałach Banku, Call Center Banku, punktach sprzedaży w sieci Cyfrowy Polsat/Polkomtel

 

PRNews.pl/PlusBank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.