Strona główna Wiadomości Pewna Spłata dla przedsiębiorców w ING

Pewna Spłata dla przedsiębiorców w ING

Pewna Spłata dla przedsiębiorców w ING

ING Bank Śląski proponuje przedsiębiorcom nowy produkt – pakiet ubezpieczeniowy Pewna Spłata. Ubezpieczenie oferowane jest do pożyczki i linii kredytowej dla przedsiębiorców. Skorzystanie z pakietu gwarantuje obniżenie marży o 0,5 punktu procentowego. Nowa oferta dostępna jest od 24 czerwca br.

Pakiet ubezpieczeniowy Pewna Spłata ma charakter ochronny i stanowi zabezpieczenie na wypadek zajścia zdarzeń losowych, które mogłyby uniemożliwić spłatę pożyczki / linii kredytowej dla przedsiębiorców.  Ryzyka, które obejmuje ubezpieczenie to:

  • śmierć ubezpieczonego;
  • czasowa niezdolność do pracy albo inwalidztwo;
  • utrata stałego źródła dochodów albo hospitalizacja.

Przystąpienie do ubezpieczenia jest dobrowolne i nie warunkuje udzielenia pożyczki lub linii kredytowej dla przedsiębiorców. Gwarantuje jednak obniżenie marży o 0,5 pkt procentowego.  Ubezpieczenie daje pełną ochronębez względu na nabycie uprawnień emerytalnych lub rentowych. Wiek przystąpienia do ubezpieczenia to maksymalnie 65 lat. W każdym momencie istnieje możliwość bezpłatnej rezygnacji z ubezpieczenia.

Opłata za udostępnienie ubezpieczenia w wysokości 0,1%, będzie pobierana miesięcznie, automatycznie każdorazowo w dniu płatności raty pożyczki lub pierwszego dnia roboczego dla linii kredytowej.

Ubezpieczenie Pewna Spłata oferowane jest wraz z Grupą Kapitałową Europa, w skład której wchodzi Towarzystwo Ubezpieczeń Europa SA oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa SA.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.