Strona główna Wiadomości Pekao z nową kartą zatrzymuje się na tegorocznym Przystanku Woodstock

Pekao z nową kartą zatrzymuje się na tegorocznym Przystanku Woodstock

Pekao z nową kartą zatrzymuje się na tegorocznym Przystanku Woodstock

Na 19. Przystanek Woodstock Bank Pekao wraz z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny przygotował dedykowaną kartę prepaidową opatrzoną woodstockową grafiką i logo Fundacji. Dodatkowo po raz pierwszy we wszystkich terminalach płatniczych będzie możliwe dokonywanie płatności mobilnych telefonem komórkowym poprzez aplikację PeoPay.

Karta prepaid Pekao Woodstock po raz drugi zagości na Przystanku Woodstock. Tym razem w nowej odświeżonej szacie graficznej, ale podobnie jak w roku ubiegłym dzięki aktywnemu używaniu karty będzie można wesprzeć działalność charytatywną Fundacji. Kartę Prepaid Pekao Woodstock można zamawiać przez Internet już od 10 lipca br. Karta będzie także dostępna w trakcie Festiwalu.

Tradycyjnie, jak od 6 lat, Bank Pekao zainstaluje także 3 bankomaty na Przystanku Woodstock, dostępne przez całą dobę. Pekao po raz pierwszy na tak dużej imprezie zorganizuje również obsługę płatności mobilnych przez telefon komórkowy poprzez we wszystkich punktach usługowo-gastronomicznych dzięki aplikacji PeoPay.

– Od wielu lat współpracujemy z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i co roku w czasie trwania Festiwalu wprowadzamy nowe rozwiązania dla uczestników. Tym razem, poza kartą prepaid z nową woodstockową szatą graficzną, przygotowaliśmy szybkie i proste rozwiązanie płatności mobilnych telefonem komórkowym za pośrednictwem aplikacji PeoPay. W ten sposób promujemy dokonywanie płatności bezgotówkowych jako szybkiej metody płacenia w czasie Festiwalu, ale także później w trakcie codziennych zakupów  –  mówi Wojciech Pantkowski, dyrektor Departamentu Klienta Detalicznego w Banku Pekao.

Karta Pekao Woodstock oraz aplikacja PeoPay pozwalają na proste, wygodne i bezpieczne płatności bezgotówkowe, także poprzez Internet. Karta uprawnia do zniżek w programie rabatowym: „Płać kartą, bo warto!”. Obie formy płatności są więc wygodnymi metodami płacenia, pozwalającymi na bieżąco kontrolować swoje wydatki.

– Z każdym rokiem wprowadzamy na Przystanku Woodstock udogodnienia dla uczestników Przystanku, idąc z duchem czasu i rozwojem nowoczesnych technologii. W tę naszą filozofię wpisał się nasz wieloletni partner, Bank Pekao, dzięki któremu na całym terenie imprezy wszelkie opłaty – w strefie gastronomicznej i handlowej – będzie można wykonywać bezgotówkowo. Będzie dużo sprawniej i bezpieczniej – podkreśla Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP i twórca festiwalu Przystanek Woodstock.

Klienci Pekao mogą zamawiać karty woodstockowe od 10 lipca za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Pekao24. Pozostałe osoby będą mogły to zrobić, wypełniając formularz kontaktowy na stronie www.pekao.com.pl/woodstock. Karty można zasilić  za pośrednictwem przelewu, a także poprzez wpłatę gotówkową w dowolnej placówce banku lub na poczcie.

Aplikację moblilną PeoPay można pobrać ze sklepu GooglePlay i  zainstalować na telefonach wyposażonych w system Adroid. Po instalacji można przypisać do niej, posiadaną kartę prepaid.  Dzięki temu uczestnicy będzą mogli dokonywać płatności zarówno kartą, jak i telefonem, które będą rozliczne w ciężar jednego rachunku. Ponadto aplikacji pozwala na sprawdzenie salda oraz historii operacji  zarówno karty prepaid, jak i aplikacji PeoPay.

Współpraca Banku Pekao oraz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie ogranicza się wyłącznie do Festiwalu Woodstock. Pekao wspiera aktywnie WOŚP już od 14 lat. Bank co roku przekazuje darowizny na rzecz Fundacji, ponadto pełni funkcję Bankiera Orkiestry, organizując całościową obsługę finansową. Podczas każdego Finału WOŚP tysiące pracowników Pekao w ramach wolontariatu liczą zgromadzone pieniądze. Bank udostępnia też swoje oddziały, które w wielu miastach służą za główne sztaby Orkiestry. Pekao wydał również karty kredytowe opatrzone logo WOŚP, a w 2012 roku do jego oferty weszła specjalna karta debetowa. Dzięki aktywnemu używaniu tej karty klienci mogą wspierać WOŚP przez cały rok.

Źródło: Bank Pekao SA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.