Strona główna Wiadomości Płatności mobile PeoPay coraz bardziej dostępne i zintegrowane z Eurokontami Banku Pekao

Płatności mobile PeoPay coraz bardziej dostępne i zintegrowane z Eurokontami Banku Pekao

Płatności mobile PeoPay coraz bardziej dostępne i zintegrowane z Eurokontami Banku Pekao

Integracja Eurokonta z płatnościami mobilnymi PeoPay jest bardzo prosta, wystarczy w systemie Bankowości Elektronicznej Pekao24 kliknąć zakładkę PeoPay i podpiąć rachunek do aplikacji. Od tego momentu można korzystać z telefonu, tak jak z karty debetowej. Transakcje realizowane są bezpłatnie, bardzo wygodnie i szybko. Na bieżąco dostępne są saldo oraz historia transakcji na rachunku. Dzięki tej funkcji, klient od razu wie, ile pieniędzy zostało mu na koncie po dokonaniu płatności. Jest to duża zaleta w porównaniu do standardowych kart płatniczych, czy płatności gotówką.

Coraz więcej klientów przekonuje się do płatności mobilnych w sklepach i innych punktach usługowych. Ponad 40% operacji wykonywanych za pomocą smartfona z aplikacją PeoPay to transakcje w terminalach POS.

– Jesteśmy przekonani, że wprowadzone zmiany, czyli podpięcie aplikacji do rachunku bankowego klienta oraz zwiększenie ilości miejsc, gdzie akceptowane są płatności mobilne przyczyni się do jeszcze szybszego wzrostu użytkowników aplikacji PeoPay i tym samym liczby klientów Banku Pekao SA. Statystyki pokazują, że 30% użytkowników PeoPay jest nowymi klientami, którzy nie mieli wcześniej relacji z naszym Bankiem  – powiedział Wojciech Pantkowski Dyr. Zarządzający Departamentem Klienta Detalicznego, Banku Pekao.

Obecnie za pomocą telefonu z aplikacją PeoPay można płacić już w ponad 19 tysiącach terminali w całej Polsce i ponad 4000 sklepów internetowych. Wkrótce dołączą do nich kolejne sieci sklepów. Dodatkowo wiele punktów oferuje wysokie rabaty za płatność aplikacją PeoPay, np. 15% rabat można uzyskać w sklepie internetowym answer.com, a 30% zniżkę w szkole języka angielskiego online www.etutor.pl.

Źródło: Bank Pekao SA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.