Strona główna Wiadomości Pakiet R-Direct w ofercie Raiffeisen Polbank dla firm

Pakiet R-Direct w ofercie Raiffeisen Polbank dla firm

Pakiet R-Direct w ofercie Raiffeisen Polbank dla firm

Raiffeisen Polbank wprowadził ofertę rozliczeniową dla osób rozpoczynających indywidualną działalność gospodarczą. Pakiet R-Direct przygotowany został specjalnie z myślą o start-upach, które wykonują niewielką liczbę płatności bezgotówkowych

i korzystają z elektronicznych kanałów dostępu. Z oferty mogą jednak korzystać wszystkie osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą, o ile deklarują obrót roczny do 4 mln zł i nie posiadają jeszcze w banku rachunku firmowego.

 

Otwarcie konta nie wymaga odwiedzania placówek Raiffeisen Polbank – wniosek składany jest przez Internet, a niezbędne do podpisania dokumenty wysyłane są kurierem. Dodatkową korzyścią jest także możliwość otrzymania bonu wartości 500 zł na usługi księgowe.

 

W ramach pakietu RDirect indywidualny przedsiębiorca może korzystać z bezpłatnego rachunku w złotych. Do rachunku wydawana jest karta debetowa Visa Business. Miesięczna opłata za jej używanie wynosi jedynie 4,99 zł, ale opłata ta nie jest pobierana, jeśli dokona się kartą transakcji na kwotę 500 zł miesięcznie. Użytkownicy pakietu R-Direct mogą też korzystać z sieci niemal 290 bezpłatnych wpłatomatów ulokowanych w placówkach Raiffeisen Polbank oraz ponad 4000 bezprowizyjnych bankomatów. W ramach pakietu bank oferuje również bezpłatny dostęp do serwisu bankowości internetowej R-Online, serwisu bankowości mobilnej Mobilny Bank oraz Centrum Telefonicznego. Klienci korzystający z platformy internetowej mogą bez ograniczeń realizować bezpłatne przelewy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego oraz w każdym miesiącu wykonać dziesięć bezpłatnych przelewów krajowych do swoich partnerów biznesowych.

 

Decydując się na otwarcie konta R-Direct, klienci otrzymują również bon o wartości 500 zł brutto na nowoczesne, internetowe usługi księgowe firmy InFakt, oferującej oprogramowanie wspomagające prowadzenie działalności gospodarczej małych i średnich firm – „Fakturowanie” oraz „Księgowość Self Service” i „Księgowość All Inclusive”. Dzięki aplikacji online „Fakturowanie” klienci zyskują możliwość samodzielnego wystawiania faktur. Z kolei „Księgowość Self Service” umożliwia prowadzenie księgowości przy użyciu aplikacji online ze wsparciem księgowych przez telefon mail i live chat. W usłudze „Księgowości All Inclusive” natomiast pełną księgowością zajmuje się biuro rachunkowe InFaktu. Bon wystarcza na korzystanie z usługi „Fakturowanie” lub „Księgowość Self Service” przez rok albo 2 miesiące bezpłatnej, pełnej obsługi księgowej w usłudze „Księgowości All Inclusive”.

 

– R-Direct to rozwiązanie przygotowane specjalnie dla firm z niewielkimi przychodami, które nie chcą ponosić kosztów związanych z obsługą codziennych finansów. Do tej grupy należą często przedsiębiorcy prowadzący indywidualną działalność gospodarczą. Są to osoby bardzo zajęte, dla których ważne jest, aby nawiązanie relacji biznesowej z bankiem było proste i jak najmniej absorbujące. Oczekują też, że codzienna obsługa transakcji finansowych będzie prosta, intuicyjna, najlepiej zdalna, a wręcz realizowana z poziomu smartfona. To pozwala oszczędzać czas i skupić się na prowadzeniu biznesu – mówi Andrzej Święch, Dyrektor Departamentu Bankowości Małych Przedsiębiorstw Raiffeisen Polbank.

 

Klienci, którzy zdecydują się na korzystanie z pakietu R-Direct, uzyskują dostęp do szerokiej gamy produktów, np:

  • rachunku lokacyjnego do przechowywania nadwyżek finansowych, prowadzony w PLN i oprocentowany do 2,9% w skali roku,

  • rachunków pomocniczych w pięciu walutach: PLN, EUR, USD, CHF i GBP,

  • karty debetowej MasterCard Business do rachunku w EUR,

  • internetowej platformy transakcyjnej R-Dealer/R-Dealer Mobile,

  • ubezpieczenia „R-Karta Bez Ryzyka” do karty debetowej Visa Business,

  • finansowania w postaci linii debetowej w koncie do 50 tys. złotych.

Oferta R-Direct przygotowana została specjalnie dla klientów, którzy nie posiadają
w Raiffeisen Polbanku rachunków firmowych. Posiadacze nowego pakietu mogą w dowolnym momencie zmienić go na dostępne w ofercie dla przedsiębiorstw segmentu mikro pakiety: Srebrny, Złoty, Platynowy, Walutowy lub Terminalowy.

Źródło: Raiffeisen Polbank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.