Strona główna Wiadomości Pakiet eFirma banku Nordea w rankingu Gazety Finansowej

Pakiet eFirma banku Nordea w rankingu Gazety Finansowej

Pakiet eFirma banku Nordea w rankingu Gazety Finansowej

„Gazeta Finansowa” sprawdziła, który bank oferuje najlepsze produkty bankowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nordea Bank Polska, proponując Pakiet eFirma, został wyróżniony w zestawieniu.

 

Ranking miał na celu zaprezentowanie korzyści dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, zakładających konta firmowe, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości zarządzania finansami bez wychodzenia z domu czy biura.

 

Autorzy zestawienia szukali rozwiązań, które zagwarantują przede wszystkim darmowe prowadzenie rachunku, bez konieczności comiesięcznego spełniania skomplikowanych warunków. Jest to jeden z najważniejszych czynników, którymi kierują się klienci przy wyborze banku podczas prowadzenia własnej działalności. Wysoko punktowano brak miesięcznych opłat za konto, bezpłatne przelewy oraz dodatkowe korzyści dla klienta.

 

Propozycja pakietu eFirma spełniła wiele z oczekiwań klientów biznesowych. Rozwiązanie zostało docenione przede wszystkim ze względu na możliwość bezpłatnych wpłat gotówkowych poprzez wpłatomaty w całodobowo dostępnych strefach Bank24 oraz warunki cenowe rachunku eFirma – bezterminowe zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku bieżącego oraz z opłat za krajowe przelewy internetowe (w tym do ZUS i US) w ramach promocji. Pakiet eFirma to wygodny sposób na prowadzenie działalności i zarządzanie finansami firmy z dowolego miejsca na świecie. Dodatkowo, rachunek bieżący, do którego wydawana jest karta płatnicza Visa Business Electron, połączony jest z bezpłatnym kontem oszczędnościowym, na którym przedsiębiorca może deponować nadwyżki środków.

 

Z promocyjnych warunków oferty Pakietu eFirma można skorzystać do 31 grudnia 2013 roku, składając wniosek w Internecie, na infolinii lub w dowolnym oddziale banku. Otwarcie rachunku może odbyć się całkowicie online, za pośrednictwem kuriera lub tradycyjnie, w oddziale banku.

Źródło: Nordea Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.