Strona głównaWiadomościPłacę z INVEST-BANK - jeszcze większy dostęp dzięki eCard

Płacę z INVEST-BANK – jeszcze większy dostęp dzięki eCard

W roku 2012 INVEST-BANK po raz pierwszy udostępnił swoim klientom usługę Płacę z INVEST-BANK w formule PayByLink czyli bezpieczne i szybkie zakupy w internecie (ePrzelewy). Od tego czasu INVEST-BANK systematycznie rozszerza liczbę współpracujących podmiotów, a tym samym zwiększa zasięg usługi Płacę z INVEST-BANK o kolejnych sprzedawców działających w sieci.

Z końcem maja b.r. INVEST-BANK rozpoczął współpracę z eCard S.A. eCard S.A. to firma zajmująca się obsługą nowoczesnych platform transakcyjnych, która przyczynia się aktywnie do rozwoju usługi Płacę z INVEST-BANK. Ponadto, eCard S.A. jest niekwestionowanym liderem wśród agentów rozliczeniowych w internecie. Posiada największy na polskim rynku udział w transakcjach zawieranych via internet z wykorzystaniem kart płatniczych. Zapewnia najwyższą jakość usług zgodnie z normami
międzynarodowych organizacji płatniczych Visa, MasterCard, American Express. Jako agent rozliczeniowy podlega bezpośrednio nadzorowi prezesa NBP.

Dzięki Płacę z INVEST-BANK klienci INVEST-BANKU mogą w prosty, szybki oraz bezpieczny sposób sfinalizować, w sklepach internetowych, na portalach aukcyjnych oraz w elektronicznych biurach obsługi, zakupy za towary i usługi. Płatności dokonywane są poprzez wybór linka lub ikony Płacę z INVEST-BANK, który kieruje klientów do bankowości elektronicznej IBnet24. Po zalogowaniu, system generuje gotowy formularz przelewu z uzupełnionymi polami dla transakcji. Wystarczy zatwierdzić przelew z użyciem aktywnej metody autoryzacji, bez konieczności ręcznego wprowadzania lub kopiowania danych: odbiorcy, tytułu i kwoty przelewu. Już niebawem, w efekcie współpracy INVEST-BANKU z eCard S.A., usługa Płacę z INVEST-BANK będzie dostępna u kolejnych liderów w swoich branżach, jak: Polkomtel Sp. z o.o., PLL LOT, PKP Intercity, Polskibus, Merlin.pl, Agora S.A., Cefarm24.pl, Nokaut.pl i wielu innych.

Płacę w INVEST-BANK to:

  • oszczędność czasu przy definiowaniu przelewu,
  • intuicyjność i prostota interfejsu,
  • szybkość realizacji zapłaty,
  • bezpieczeństwo wykonywanych operacji,
  • szeroki wybór punktów autoryzujących usługę Płacę z INVEST-BANK m. in. w ramach: zakupów, aukcji, doładowań telefonów, regulowania faktur za usługi Cyfrowego Polsatu i inne.

Źródło: Invest-Bank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular