Strona główna Wiadomości Ostatni rok kredytu bez odsetek w Banku BGŻ BNP Paribas

Ostatni rok kredytu bez odsetek w Banku BGŻ BNP Paribas

Ostatni rok kredytu bez odsetek w Banku BGŻ BNP Paribas

W Banku BGŻ BNP Paribas rozpoczęła się promocja kredytu gotówkowego z możliwością uzyskania ostatniego roku spłaty kredytu bez odsetek. Oferta jest skierowana do obecnych, jak i nowych klientów Banku.

 

W trakcie trwania promocji klienci mogą otrzymać kredyt gotówkowy z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem, które zaczyna się już od 4,99 proc. Dodatkowo ci, którzy będą terminowo spłacać raty kredytu, mogą liczyć na oprocentowanie 0 proc. w ostatnim roku spłaty kredytu. Dla większego komfortu klientów oferta została rozszerzona o korzystny pakiet ochrony ubezpieczeniowej.

 

– Zachęcamy do skorzystania z najnowszej oferty kredytu gotówkowego, który może być przeznaczony na dowolny cel. Im wyższa kwota kredytu, tym klient zyskuje niższe oprocentowanie – zaczyna się ono już od 4,99 proc., a prowizja zaledwie od 1 proc. Jest to w tej chwili jedna z najkorzystniejszych ofert na rynku. Mamy nadzieje, że w związku ze zbliżającą się wiosną wielu klientów zrealizuje swoje pomysły i potrzeby – powiedział Nicolas Kern, dyrektor Zarządzający Pionem Marketingu i Rozwoju Personal Finance w Banku BGŻ BNP Paribas.

 

Aby skorzystać z promocyjnej oferty, należy spełnić warunki regulaminu promocji, który dostępny jest na stronie www.bgzbnpparibas.pl oraz w oddziałach Banku.

 

Oferta jest dostępna do 15 kwietnia br. w sieci ponad 500 oddziałów Banku BGŻ BNP Paribas, za pośrednictwem infolinii oraz przez stronę internetową www.igotowka.pl

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.