Strona główna Wiadomości Oferta leasingowa dla klientów Citi Handlowy

Oferta leasingowa dla klientów Citi Handlowy

Oferta leasingowa dla klientów Citi Handlowy

Od czerwca w ofercie Citi Handlowy klienci z sektora korporacji i przedsiębiorstw znajdą usługi leasingowe dwóch partnerów: Europejskiego Funduszu Leasingowego i CorpoFlota. Specjalna oferta przygotowana w ramach umowy o współpracy daje do dyspozycji klientom banku kompleksową obsługę leasingową na konkurencyjnych warunkach.

 

Elżbieta Czetwertyńska, Szef Pionu Bankowości Przedsiębiorstw, komentując to rozwiązanie powiedziała: – Kontynuujemy sprzedaż produktów leasingowych przez współpracę z EFL i CorpoFlota. Przygotowana z tymi partnerami oferta leasingowa pozwala wybrać optymalną dla danego przedsiębiorstwa opcję. Myślę, że klienci docenią szeroki wachlarz potencjalnych rozwiązań.

 

Zaoferowane usługi leasingu są uzupełnieniem bogatej oferty finansowania przedsiebiorstw. W maju bank rozpoczął oferowanie kredytów z gwarancjami de minimis w programie BGK, skierowanych do małych i średnich firm. W pionie bankowości przedsiębiorstw szczególnym powodzeniem cieszy się oferta bankowości międzynarodowej „Biznes bez granic”. W jej ramach korzystając z globalnych doświadczeń i międzynarodowego know-how Citi Handlowy wspiera polskie firmy w rozszerzaniu działalności na rynki zagraniczne.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.