Strona główna Wiadomości Nowy spot reklamowy Banku Spółdzielczego w Limanowej

Nowy spot reklamowy Banku Spółdzielczego w Limanowej

Nowy spot reklamowy Banku Spółdzielczego w Limanowej

Twój Bank dba o wszystko, co jest dla Ciebie ważne” takimi słowami rozpoczyna się spot wizerunkowy Banku Spółdzielczego w Limanowej.


 

Wychodząc naprzeciw potrzebom marketingowym Bank, jako instytucja silnie zakorzeniona w lokalnym środowisku i której tradycje sięgają 1877 roku, zrealizował spot reklamowy. Zamysłem jego wykonania, jako narzędzia komunikacji zewnętrznej, było dotarcie do potencjalnych i obecnych Klientów oraz ukazanie pozytywnego wpływu Banku na lokalne środowisko.

 

Bank troszczy się o bezpieczeństwo, wspierając tych, którzy stoją na jego straży, inwestuje w dzieci i młodzież, które od najmłodszych lat uczy oszczędzania, wartości pieniądza i zasad przedsiębiorczości, a także umożliwia rozwijanie talentów, pomaga spełniać marzenia, dba o region i jego rozwój oraz kultywuje tradycję i kulturę.

 

Na zakończenie filmowej reklamy wypowiada się Prezes Zarządu Banku Adam Dudek: „Bank Spółdzielczy to spółdzielnia o 140 – letniej tradycji i jest aktualnie Bankiem nowoczesnym, starającym się nadążać za potrzebami współczesnej technologii bankowej. Posiadamy te same rodzaje usług, które obecnie oferują banki komercyjne. Oddziałujemy pozytywnie na lokalną społeczność. Wpisujemy się w oczekiwania tejże społeczności działaniem pomocowym. Część wyniku finansowego trafia z powrotem do naszych klientów”.


Mamy nadzieję, że naszym obecnym Klientom spodoba się taka forma reklamy, a potencjalnych zachęci do skorzystania z produktów Banku.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze spotem:

http://bs.limanowa.pl/aktualnosci/aktualnosc/zobacz/nowy.html

Spot reklamowy zrealizowany został przez Gravity Media na zlecenie Banku Spółdzielczego w Limanowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.