Strona główna Wiadomości Nowy rachunek dla mikro i małych firm dostępny w Banku Pekao

Nowy rachunek dla mikro i małych firm dostępny w Banku Pekao

Nowy rachunek dla mikro i małych firm dostępny w Banku Pekao

Przedsiębiorcom preferującym obsługę przez internet i aplikacje mobilne Bank Pekao udostępnił bezpłatny (przy wpływach od 2000 zł miesięcznie) Pakiet Mój Biznes Mobilny. Klienci korzystający z nowego rachunku będą mieli bezprowizyjny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju oraz nie poniosą opłat za kartę debetową MasterCard Business pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł w miesiącu.


Pakiet Mój Biznes Mobilny oferuje oprócz wszystkich bezprowizyjnych bankomatów w Polsce – dziesięć darmowych przelewów internetowych do banków krajowych, bezpłatne przelewy do US, ZUS oraz na rachunki prowadzone w Pekao. Klienci korzystający z tego Pakietu będą mieli dostęp do w pełni transakcyjnej bankowości mobilnej z autodealingiem, czyli przewalutowania między rachunkami własnymi z preferencyjnym kursem walutowym, oraz do programu rabatowego „Płać kartą, bo warto!”. Do Pakietu Mój Biznes Mobilny można dołączyć rachunki prowadzone nie tylko w PLN, ale także w następujących 17 walutach: EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HUF, JPY, NOK, SEK, RUB, LTL, LVL, TRY, ZAR.

 

Nowy pakiet przeznaczony jest dla mikrofirm rozpoczynających działalność gospodarczą oraz dla przedsiębiorców osiągających przychody ze sprzedaży do 1,5 mln zł rocznie, którzy preferują obsługę rachunku przez internet i aplikacje mobilne.

 

Pakiet Mój Biznes Mobilny zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających przedsiębiorców, którym zależy na szerokim i innowacyjnym zestawie usług bankowych atrakcyjnych pod względem cenowym. W ramach nowego pakietu klient otrzyma wiele produktów i usług bankowych całkowicie bezpłatnie. Przedsiębiorca będzie mógł przeprowadzać operacje bankowe na wiele sposobów, poczynając od tradycyjnej obsługi w oddziale, poprzez bankowość internetową, a kończąc na naszej najlepszej na rynku aplikacji mobilnej dla firm – przez smartfona. Liczymy, że dzięki nowemu produktowi uda nam się pozyskać jeszcze więcej klientów niż do tej pory powiedział Emanuele Cacciatore, Dyrektor Zarządzający Klienta Biznesowego.

 

Dostępna wraz z nowym Pakietem aplikacja mobilna jako jedyna na polskim rynku posiada wszystkie funkcje transakcyjne standardowej bankowości internetowej. To, co w szczególności wyróżnia aplikację mobilną Pekao wśród konkurencji, to możliwość realizowania niezdefiniowanych wcześniej w bankowości internetowej przelewów wewnętrznych i  zewnętrznych, w tym zagranicznych (również w systemie SEPA). Ten kanał komunikacji z bankiem gwałtownie zyskuje na popularności: od stycznia do lipca bieżącego roku aż 4 krotnie zwiększyła się liczba operacji wykonywanych przez system bankowości mobilnej.

 

Również ilość operacji wykonywanych przez klientów bankowości internetowej – PekaoFirma24 stale rośnie. W ciągu roku wolumen transakcji dokonywanych przez ten kanał wzrósł z  11,7 mld do 13,1 mld. Liczba dziennych logowań wyniosła 97 tys. i wzrosła o 10%.

 

Coraz więcej mikro i małych firm obsługiwanych przez Pekao korzysta z bankowości internetowej. Liczba aktywnych użytkowników systemu zwiększyła się w okresie roku o ponad 10 tys. i wyniosła  niemal 130 tys. Klienci ci dokonują 2,68 mln przelewów miesięcznie.

 

Bank Pekao SA wprowadzając do swojej oferty Pakiet Mój Biznes Mobilny wraz z bankowością mobilną wdrożył jedno z najbardziej innowacyjnych i atrakcyjnych pod względem cenowym rozwiązań na rynku.

Źródło: Bank Pekao SA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.