Strona główna Wiadomości Nowy Millenet dla klientów indywidualnych i klientów biznes

Nowy Millenet dla klientów indywidualnych i klientów biznes

Nowy Millenet dla klientów indywidualnych i klientów biznes

 Bank Millennium przygotował nową wersję systemu bankowości internetowej dla klientów indywidualnych oraz klientów segmentu Biznes. System został wzbogacony o nowe funkcje, usprawniające zarządzanie finansami i ułatwiające kontrolę nad domowym budżetem.


– W ramach prac nad nową wersją systemu Millenet przeanalizowaliśmy, z których funkcji klienci korzystają najczęściej, oparliśmy się również na nadsyłanych przez nich sugestiach i komentarzach oraz licznych testach z użytkownikami. W efekcie przeprowadzonych analiz, w nowej wersji systemu została znacząco zmieniona architektura informacji – menu zostało podzielone na kilka głównych kategorii, dzięki czemu poruszanie się po systemie i dotarcie do najczęściej wykonywanych operacji jest jeszcze łatwiejsze – mówi Ricardo Campos, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

 

Nowa wersja systemu została także wzbogacona o następujące funkcjonalności:

  • Definiowanie listy skrótów najczęściej wykonywanych operacji – lista jest dostępna zawsze w lewej kolumnie,

  • Przejrzysty i łatwy proces zakładania lokaty oraz konta oszczędnościowego, umożliwiający szybkie porównanie oferowanych produktów i wybór najlepiej dostostosowanego do potrzeb klienta,

  • Klienci w jeszcze łatwiejszy sposób mogą zarządzać widokiem swojej strony głównej, poprzez ukrywanie lub wyświetlanie paneli (Moje Konto, Moje karty, Nadchodzące płatności i inne),

  • Historia korespondencji w sekcji Wiadomości – teraz w jednym miejscu widoczna jest cała korespondencja z konsultantami Banku Millennium.

O dodatkowe możliwości rozszerzony został także Manager Finansów – dostępne dla wszystkich użytkowników systemu interaktywne narzędzie, umożliwiające sprawną kontrolę nad wydatkami. Poza dotychczasowymi funkcjami, Manager Finansów pozwoli teraz na tworzenie budżetów dla kategorii i podkategorii wydatków (ich stan można śledzić na wykresach prezentujących, jaki poziom założonych wydatków został już osiągnięty) oraz tworzenie Planu Oszczędzania, który podpowie, w jakich kategoriach możliwe jest ograniczenie wydatków, aby efektywnie oszczędzać. Dodatkowo w ramach Managera Finansów dostępny jest Interaktywny Planer w formie wygodnego kalendarza z zaznaczonymi nadchodzącymi transakcjami, który pomoże uzyskać pełny obraz finansów w czasie.

 

Nowa wersja systemu Millenet dla klientów indywidualnych i klientów biznes została poddana audytowi, przeprowadzonemu przez Fundację Widzialni i, podobnie jak dotychczasowa, została objęta certyfikatem „Strona Internetowa bez Barier”. Jest to znak jakości wyróżniający serwisy, które można określić jako dostępne i dostosowane do potrzeb osób narażonych na wykluczenie cyfrowe, w tym osób niepełnosprawnych. Oznaczenie, nadawane przez Fundację Widzialni, daje gwarancję pełnej zgodności z międzynarodowymi standardami dostępności stron internetowych.  

 

Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który w pełni dostosował swoją stronę internetową oraz system bankowości internetowej dla klientów indywidulanych i klientów segmentu Biznes do potrzeb użytkowników niepełnosprawnych.


Przez pierwszy miesiąc od udostepnienia klientom nowego Millenetu, będzie możliwe korzystanie zarówno z jego nowej jak i z dotychczasowej wersji, aby swobodnie zapoznać się z wprowadzonymi zmianami. Wybór jednej z dwóch wersji będzie możliwy na ekranie logowania.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.