Strona głównaWiadomościNowości w ofercie produktów inwestycyjnych BNP Paribas Banku

Nowości w ofercie produktów inwestycyjnych BNP Paribas Banku

BNP Paribas Bank Polska wprowadza do swojej oferty kolejne produkty inwestycyjne. Po rozpoczętej w czerwcu subskrypcji nowego produktu strukturyzowanego MultiAktywa, bank udostępnia klientom Panoramę Funduszy PLUS – przygotowany we współpracy z TUnŻ Warta SA produkt inwestycyjny, umożliwiający inwestowanie w 40 funduszy inwestycyjnych różnych TFI oraz 4 portfele modelowe.

 

Do oferty wchodzi również 9 subfunduszy KBC Parasol FIO, zarządzanych przez KBC TFI, najlepszego wśród polskich towarzystw funduszy inwestycyjnych w 2012 roku.

 

Nowe produkty inwestycyjne są dostępne w ofercie BNP Paribas Banku od 5 sierpnia. Dzięki różnorodnej konstrukcji i szerokiemu spektrum strategii inwestycyjnych, klienci zyskują całą gamę możliwości, spośród których będą mogli wybrać produkty najlepiej dopasowane do swoich potrzeb.

 

Panorama Funduszy PLUS to produkt inwestycyjny w formie grupowego ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, pozwalający na wykorzystanie różnorodnych strategii inwestycyjnych. – Taka dywersyfikacja daje szansę osiągania zysków wyższych niż na lokatach bankowych niezależnie od fazy cyklu koniunkturalnego. Dzięki konstrukcji produktu klient zyskuje możliwość wyboru strategii dopasowanej do jego skłonności do ryzyka i potrzeb inwestycyjnych – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klienta Indywidualnego w BNP Paribas Banku. Wpłacone środki można zainwestować w ponad 40 funduszy, w tym 4 Plany inwestycyjne, wiodących Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, takich jak BNP Paribas TFI, Allianz TFI, ING TFI czy KBC TFI. Produkt umożliwia przenoszenie środków pomiędzy funduszami bez opłat i bez podatku od zysków kapitałowych. Minimalna kwota inwestycji to 5 000 zł. Opłata wstępna nie jest pobierana, opłata za zarządzanie wynosi 2 proc. w skali roku, a opłata za ryzyko to 0,021 proc. w skali roku.

 

Druga nowość w ofercie banku to paleta 9 subfunduszy i program systematycznego oszczędzania KBC TFI, lidera na rynku funduszy z ochroną kapitału, a jednocześnie numeru 1 wśród polskich TFI w 2012 roku. Od 5 sierpnia dla klientów BNP Paribas dostępnych będzie 9 subfunduszy o zróżnicowanej strategii funduszu KBC Parasol, m.in. KBC Zmiennej Alokacji, KBC Akcji Małych i Średnich Spółek, KBC Akcyjny czy KBC Pieniężny.

 

Dodatkowo osoby, które chcą systematycznie oszczędzać nawet niewielkie kwoty oraz planują większe wydatki w perspektywie kilku lub kilkunastu lat, mogą skorzystać z oferty Programy Systematycznego Oszczędzania. Inwestor sam decyduje, do którego subfunduszu wpłaca środki i jak długo chce oszczędzać. Dzięki niskiej wpłacie minimalnej – 50 zł, produkt dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów. Opłata manipulacyjna zależna jest od czasu oszczędzania, a ulgi przysługują już przy pierwszej wpłacie. Po 5 latach klient nie ponosi już kosztu opłat manipulacyjnych.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular