Strona główna Wiadomości Nowe ubezpieczenie ING Życie "Ochrona ze zwrotem"

Nowe ubezpieczenie ING Życie "Ochrona ze zwrotem"

Nowe ubezpieczenie ING Życie "Ochrona ze zwrotem"

ING Życie rozszerza swoją ofertę o nowe ubezpieczenie na życie „Ochrona ze zwrotem”. Rozwiązanie z jednej strony stanowi zabezpieczenie finansowe najbliższych, z drugiej – gwarantuje zwrot wpłaconych pieniędzy, gdy w trakcie trwania ubezpieczenia klient nie skorzysta z polisy.


Długoterminowe ubezpieczenie „Ochrona ze zwrotem” to prosta polisa o przejrzystych warunkach.

W przypadku śmierci ubezpieczonego, bliscy otrzymują określoną w polisie kwotę pieniędzy. Jeżeli klient bezpiecznie przejdzie przez okres ubezpieczenia i nic mu się nie przytrafi, to po zakończeniu polisy otrzyma nawet do 100% wpłaconych składek. To, jak długo będzie trwać polisa, ma wpływ na poziom zwrotu składek, już na etapie zakupu polisy można dopasować czas trwania umowy do własnych potrzeb.

 

„Z naszych badań wynika, że w Polsce jest spora grupa osób, która nie widzi korzyści z wydawania pieniędzy na ubezpieczenie na życie, zwłaszcza jeżeli przez okres trwania umowy nie ma potrzeby korzystania z polisy. Stworzyliśmy więc produkt, który zapewnia zwrot wpłaconych środków, jeżeli ubezpieczonemu nic się nie przytrafiło” – mówi Bogusława Szyszka-Orłowska, Kierownik ds. Produktów w ING Życie. „Wierzymy, że takie rozwiązanie zachęci klientów do ubezpieczania się i zapewnienia ochrony finansowej bliskim.”

 

Ubezpieczyciel zadbał też o to, aby pieniądze utrzymywały wartość w czasie, ponieważ zarówno składka, jak i suma ubezpieczeniowa mogą podlegać indeksacji, chyba, że klient zadecyduje inaczej. Dodatkowo warto zauważyć, że wypłata z ubezpieczenia jest wolna od podatku dochodowego od osób fizycznych oraz od podatku od dochodów kapitałowych (tzw. podatek Belki). Kwotę uzyskaną po zakończeniu okresu ubezpieczenia można przeznaczyć na dowolny cel: dodatkowe środki na emeryturę, wsparcie finansowe dla dzieci czy podróż marzeń.

 

Ubezpieczenie „Ochrona ze zwrotem” ING Życie dostępne jest m.in. w placówkach: Expander Advisors, Idea Partners Group, Agent Transfer, czy Goldinvest.

 

ING Życie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.