Nowa strona Getin Banku już aktywna

Getin Bank uruchomił nową, dostosowaną do odświeżonej identyfikacji wizualnej stronę internetową – www.getinbank.pl. Została ona zaprojektowana w zgodzie z aktualnymi, zwiększającymi wygodę użytkownika trendami. Dzięki technologii Responsive Web Design (RWD) można ją otworzyć na dowolnym urządzeniu. Strona automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu i różnych rozdzielczości.

 

Od momentu wdrożenia nowej strategii Getin Bank systematycznie zmienia i unowocześnia kolejne obszary działalności. Po wprowadzeniu nowej identyfikacji wizualnej, zmianach w produktach, które zaowocowały m.in. powstaniem konta Getin UP, całkowitej zmianie podejścia do oddziałów bankowych i wprowadzeniu licznych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, przyszła pora na stworzenie spójnej z nowym wizerunkiem strony internetowej.

 

– Projektując stronę internetową, tak jak w przypadku naszych produktów, postawiliśmy na praktyczne rozwiązania i komfort użytkownika. Strona wpisuje się w najnowsze trendy user experience, jest przejrzysta i czytelna, zaprojektowana zgodnie z nową identyfikacją wizualną Getin Banku. Pozwala w prosty sposób dotrzeć do poszukiwanych treści i jest spójna z naszą strategią tworzenia wygodnych i użytecznych rozwiązań – mówi Julia Kohman-Kulisiewicz, specjalista ds. marketingu Getin Noble Bank.

 

Zgodnie z obecnym podejściem do tworzenia witryn internetowych, strona Getin Banku powstała w technologii Responsive Web Design (RWD). Oznacza to, że automatycznie dostosowuje się ona do różnych rozdzielczości. Dzięki temu można ją przeglądać zarówno na ekranie komputera, jak i na smartfonie czy też tablecie. Niezależnie od urządzenia strona zachowuje wysoką jakość i łatwość nawigacji.

Źródło: Getin Noble Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.