Strona główna Wiadomości Nowa strona Getin Banku już aktywna

Nowa strona Getin Banku już aktywna

Nowa strona Getin Banku już aktywna

Getin Bank uruchomił nową, dostosowaną do odświeżonej identyfikacji wizualnej stronę internetową – www.getinbank.pl. Została ona zaprojektowana w zgodzie z aktualnymi, zwiększającymi wygodę użytkownika trendami. Dzięki technologii Responsive Web Design (RWD) można ją otworzyć na dowolnym urządzeniu. Strona automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu i różnych rozdzielczości.

 

Od momentu wdrożenia nowej strategii Getin Bank systematycznie zmienia i unowocześnia kolejne obszary działalności. Po wprowadzeniu nowej identyfikacji wizualnej, zmianach w produktach, które zaowocowały m.in. powstaniem konta Getin UP, całkowitej zmianie podejścia do oddziałów bankowych i wprowadzeniu licznych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, przyszła pora na stworzenie spójnej z nowym wizerunkiem strony internetowej.

 

– Projektując stronę internetową, tak jak w przypadku naszych produktów, postawiliśmy na praktyczne rozwiązania i komfort użytkownika. Strona wpisuje się w najnowsze trendy user experience, jest przejrzysta i czytelna, zaprojektowana zgodnie z nową identyfikacją wizualną Getin Banku. Pozwala w prosty sposób dotrzeć do poszukiwanych treści i jest spójna z naszą strategią tworzenia wygodnych i użytecznych rozwiązań – mówi Julia Kohman-Kulisiewicz, specjalista ds. marketingu Getin Noble Bank.

 

Zgodnie z obecnym podejściem do tworzenia witryn internetowych, strona Getin Banku powstała w technologii Responsive Web Design (RWD). Oznacza to, że automatycznie dostosowuje się ona do różnych rozdzielczości. Dzięki temu można ją przeglądać zarówno na ekranie komputera, jak i na smartfonie czy też tablecie. Niezależnie od urządzenia strona zachowuje wysoką jakość i łatwość nawigacji.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.