Strona główna Wiadomości Nowa promocja pożyczki gotówkowej w BOŚ Banku

Nowa promocja pożyczki gotówkowej w BOŚ Banku

Nowa promocja pożyczki gotówkowej w BOŚ Banku

 Bank Ochrony Środowiska rusza z kolejną już w tym roku promocją pożyczki gotówkowej. Jej atuty to obniżone, względem oferty standardowej, oprocentowanie, 5-minutowa wstępna decyzja kredytowa oraz minimalne formalności w przypadku kwot do 45 tys. zł. Nowe warunki obowiązują do końca lutego 2014 r.


Maksymalna kwota promocyjnej pożyczki w BOŚ to 100 tys. zł, a jej spłata może być rozłożona nawet na 10 lat. W przypadku kwot do 45 tys. zł istnieje możliwość otrzymania pożyczki jedynie na podstawie oświadczenia o wysokości dochodów.

 

Stawki oprocentowania zależą od okresu kredytowania. Najniższe oprocentowanie nominalne – 7,99 proc. w skali roku – naliczane jest w przypadku pożyczek spłacanych do 12 miesięcy. W tym przypadku bank nie pobiera również prowizji przygotowawczej.

 

Warunki promocyjne dostępne są dla osób, które zdecydują się na pożyczkę z ubezpieczeniem, założą w banku ROR i będą na ten rachunek przelewać minimum 1000 zł miesięcznie (bądź pełne wynagrodzenie) oraz zdecydują się na jedno z ubezpieczeń dołączanych do konta (NNW, Assistance, można wybrać dowolny wariant polisy).

Wśród innych produktów kredytowych BOŚ Banku warto też wymienić „EkoPożyczkę”, dzięki której można sfinansować m.in. zakup sprzętu AGD klasy energooszczędności A++, rowerów, ekoarmatury, systemów dociepleniowych domu, pomp ciepła, ogniw fotowoltaicznych produkujących prąd, czy urządzeń przystosowujących samochody do zasilania LPG.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.