Strona główna Wiadomości Nordea Ulubione dla młodzieży – nauka bankowania na prostych zasadach

Nordea Ulubione dla młodzieży – nauka bankowania na prostych zasadach

Nordea Ulubione dla młodzieży – nauka bankowania na prostych zasadach

Nordea Ulubione dla młodzieży – nauka bankowania na prostych zasadach

Dbając kompleksowo o finanse domowe swoich klientów, od sierpnia br. Nordea Bank udostępnia konto Nordea Ulubione również dla młodzieży od 13 do 18 roku życia.


Konto Nordea Ulubione dla młodzieży, dzięki funkcjonalnym i bezpiecznym rozwiązaniom, daje Klientom możliwość wprowadzenia swoich dzieci w świat nowoczesnych finansów. Młodzi klienci otrzymują swobodę finansową, a ich rodzice dyskretną kontrolę nad poczynaniami podopiecznych. Wniosek o konto może złożyć przedstawiciel ustawowy, którym zazwyczaj jest rodzic, natomiast podpis na Umowie muszą złożyć dwie osoby: nastolatek jako Posiadacz konta oraz rodzic jako przedstawiciel ustawowy osoby nastoletniej.

 

Konto Nordea Ulubione dla młodzieży uczy bankowania na prostych zasadach, bez ukrytych kosztów. Nastoletni klient nie musi spełnić żadnych warunków, aby konto było prowadzone bez opłat. Do konta wydawana jest również bezpłatnie karta VISA z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych payWave, umożliwiająca płatności bezgotówkowe w ponad 20 milionach punktów handlowo – usługowych. Bank nie pobiera opłaty za prowadzenie i wznowienie karty. Klient nie ponosi również opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie Polski i zagranicą (w przypadku gdy walutą operacji jest PLN lub EUR).

 

Dodatkowo w bankomatach Nordea z funkcją wpłatomatu, młody klient może bez opłat wpłacić na swoje konto środki np. z kieszonkowego. Ponadto, wszystkie przelewy oraz zlecenia stałe realizowane przez bankowość elektroniczną, jak i mobilną są bez opłat. Nastolatek może także bezpiecznie realizować płatności w sklepach internetowych bezpośrednio ze swojego konta wykorzystując rozbudowaną sieć płatności internetowych Płać z Nordea. Bankowość mobilna Nordea zapewnia młodemu klientowi dostęp do jego środków z dowolnego miejsca na świecie.

 

Dodatkowo, Bank w ramach konta oferuje rodzicom możliwość dyskretnego podglądu operacji realizowanych przez ich podopiecznych. Funkcjonalność dostępna jest przede wszystkim dla klientów banku korzystających z bankowości elektronicznej, którzy w ramach swojego dostępu do bankowości elektronicznej mogą uzyskać podgląd do rachunku nastolatka bez potrzeby zapamiętywania dodatkowego loginu czy hasła. Rodzic może również bezpłatnie zasilać konto swojego dziecka bezpłatnymi zleceniami stałymi lub przelewami ze swojego konta w Nordea.

 

Klienci posiadający konto w Nordea Bank Polska S.A. z dostępem do bankowości elektronicznej mogą zawnioskować o konto Nordea Ulubione dla młodzieży za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej, Centrum Obsługi Klienta lub w oddziale banku. W pierwszych dwóch przypadkach umowa dostarczana jest przesyłką kurierską. Osoby, które nie są klientami banku, a chcą skorzystać wyłącznie z oferty dla młodzieży mogą otworzyć konto i podpisać umowę w dowolnym oddziale banku.

Źródło: Nordea Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.