Strona główna Wiadomości Nordea nagrodził zwycięzców konkursu fotograficznego

Nordea nagrodził zwycięzców konkursu fotograficznego

Nordea nagrodził zwycięzców konkursu fotograficznego

 W niedzielę 11 sierpnia zakończyła się kolejna edycja Sceny Letniej Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni Orłowie. Podczas wieczornej gali Nordea Bank Polska nagrodził zwycięzców konkursu Nordea Foto.


Konkurs „Nordea Foto – Scena Letnia w obiektywie” został zorganizowany już po raz jedenasty. Podobnie jak w roku ubiegłym, konkurs był skierowany do fotografików amatorów i profesjonalistów. Najlepsze prace w obu kategoriach zostały wybrane przez jury pod przewodnictwem znanego trójmiejskiego fotografa, Macieja Kosycarza. W kategorii dla profesjonalistów nagrodę główną – czek na 3000 zł – otrzymał Łukasz Brodowicz.

 

Zdjęcie Łukasza Brodowicza,  I miejsce dla profesjonalisty

 

Wśród amatorów najlepsze okazało się zdjęcie autorstwa Justyny Jazgalskiej, która otrzymała czek na 2000 złotych. Wyróżnienie w kategorii profesjonalnej przypadło Marcinowi Łabędzkiemu, a w kategorii amatorów Ewie Lipińskiej. Wyróżnieniem był bon o wartości 1000 złotych do wykorzystania w sklepie internetowym.

 

Zdjęcie Justyny Jazgarskiej, I miejsce dla amatora

 

– Bank Nordea wraca co rok na Scenę Letnią z konkursem Nordea Foto. Zdjęcia, które otrzymujemy w ramach konkursu oddają nie tylko magię teatru, ale również są odbiciem tej niezwykłej scenerii. -Cieszę, że z każdym rokiem Scena Letnia przyciąga coraz więcej miłośników teatru również spoza Trójmiasta. – powiedział Bohdan Tillack, wiceprezes zarządu Nordea Bank Polska.

Źródło: Nordea Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.