Strona główna Wiadomości MultiBank: pożyczka dla firm z marżą 3,95 proc.

MultiBank: pożyczka dla firm z marżą 3,95 proc.

MultiBank: pożyczka dla firm z marżą 3,95 proc.

Do końca października klienci MultiBanku, którzy zdecydują się skorzystać z pożyczki dla firm, zapłacą za nią mniej. W ramach oferty „Promocja na szóstkę”, przez pierwsze dwanaście miesięcy marża pożyczki wyniesie zaledwie 3,95 proc.

– Oferta dostępna jest dla obecnych oraz nowych klientów i obejmuje zarówno uzyskanie nowego finansowania, jak i refinansowanie zobowiązania w innym banku – mówi Jacek Kalista, kierujący Wydziałem Kredytów Niezabezpieczonych dla Firm w mBanku i MultiBanku.

Aby wziąć udział w „Promocji na szóstkę” wystarczy w październiku złożyć wniosek o pożyczkę dla firm, z okresem spłaty nie krótszym niż osiemnaście miesięcy oraz być posiadaczem rachunku bieżącego w MultiBanku. Oczywiście rachunek można założyć w momencie złożenia wniosku. Pożyczka sprzedawana jest w każdym kanale wnioskowania, czyli zarówno w placówkach MultiBanku, jak i w internecie czy za pośrednictwem multilinii banku.

Zgodnie z warunkami promocji, przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na pożyczkę z Ubezpieczeniem Spłaty Rat Kredytu Krótkoterminowego dla Firm, mogą liczyć na obniżenie marży w pierwszych dwunastu miesiącach do zaledwie 3,95 proc. Po tym czasie marża wyniesie 6,1 proc. Bez ubezpieczenia, wysokość marży to odpowiednio 5,95 proc. i 9,1 proc. Proponowane ubezpieczenie chroni przedsiębiorcę na wypadek  poważnej choroby i związanymi z tym trudnościami w spłacie raty. W  okresie niezdolności do wykonywania działalności,  ubezpieczyciel może nawet przez sześć miesięcy regulować za klienta należności z tytułu spłaty rat pożyczki.

Maksymalna wysokość pożyczki oferowanej na promocyjnych warunkach to 100 tys. zł. Bez dodatkowych kosztów można skorzystać z 3-miesięcznej karencji w spłacie rat kapitałowych.

Źródło: MultiBank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.