Strona główna Wiadomości Młodzi zyskują z eKontem m

Młodzi zyskują z eKontem m

Młodzi zyskują z eKontem m

Klienci w wieku 18-24, zakładając rachunek dla młodych w mBanku, mogą zyskać 100 zł premii. A jeśli wezmą udział w konkursie i zaprojektują własną kartę płatniczą, mają szansę na dodatkowe 500 zł i udział w filmie popularnego YouTubera.


100 zł bonusu trafi do nowych właścicieli eKonta m, jeśli w ciągu pierwszych dwóch miesięcy spełnią dwa jasne warunki. Wystarczy, że co miesiąc przynajmniej pięć razy zapłacą kartą i choć raz zalogują się do aplikacji mobilnej. Z promocji można skorzystać do 11 lipca składając wniosek na stronie banku, w placówce lub przez infolinię.

 

Dodatkowo, bank zaprosił do współpracy popularnych YouTuberów. Ajgor i Blowek w pojedynku pod hasłem Starcie w karcie zachęcają młodych do korzystania z kart i zaprojektowania plastiku według własnego pomysłu. W mBanku dziś prawie 90% młodych, otwierając eKonto m, wybiera debetówkę z własnym zdjęciem.

 

Młody może dołączyć do drużyny jednego z YouTuberów i zaprojektować swój unikatowy plastik. Co tydzień Ajgor i Blowek nagrodzą po 10 najciekawszych ich zdaniem projektów premią w wysokości 500 zł. Pojedynek potrwa cztery tygodnie. Drużyna, która zbierze więcej kart, wygrywa, a 12 plastików stworzonych przez zwycięzców trafi na stałe do galerii wzorów banku. Wybrana grupa z każdej drużyny wystąpi też w filmie YouTubera. Pojedynek można śledzić na specjalnej stronie konkursu

 

eKonto m to propozycja mBanku dla młodych klientów. Rachunek może założyć już 13latek, a warunki korzystania z konta zmieniają się, zależnie od wieku i wymagań młodego człowieka. Klienci do 20 roku życia dostają podstawowy rachunek bez żadnych dodatkowych opłat. Później konto wciąż jest darmowe jeśli tylko płacą kartą. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.