Strona głównaWiadomościMiłosz Bednarczyk członkiem zarządu Nest Banku

Miłosz Bednarczyk członkiem zarządu Nest Banku

Miłosz Bednarczyk związany z Nest Bankiem od 2015 r. awansował na stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za pion finansów. Powołany 21 września przez radę nadzorczą, zastąpił na tym stanowisku wiceprezesa zarządu Tomasza Maciejewskiego.

 


– Miłosz Bednarczyk jest menadżerem posiadającym szerokie kompetencje z zakresu finansów, planowania i analiz, które wprost przekładają się na maksymalizację wartości naszego banku– mówi Bartosz Chytła, Pierwszy Wiceprezes Zarządu Nest Banku. – Jesteśmy przekonani, że jako Członek Zarządu odpowiedzialny za Pion Finansów, będzie doskonale wspierał bank w realizacji celów strategicznych. Wierzymy, że godnie zastąpi na tym stanowisku Tomasza Maciejewskiego, któremu bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie i unikalny wkład w rozwój Nest Banku – mówi Bartosz Chytła.

 

Miłosz Bednarczyk związany jest z Nest Bankiem od listopada 2015 r. Dołączył do organizacji jako Dyrektor Departamentu Planowania i Analiz Finansowych i odpowiadał dotychczas za wdrożenie efektywnej funkcji finansów zarządczych, zapewniającej zgodność podejmowanych decyzji z długoterminowymi celami finansowymi banku.

 

Nowy Członek Zarządu Nest Banku jest absolwentem Metod Ilościowych i Systemów Informacyjnych Szkoły Głównej Handlowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Getin Holding, gdzie w latach 2013-2015 piastował stanowisko Dyrektora ds. Kontrolingu i odpowiadał za stworzenie raportowania zarządczego na potrzeby Głównego Akcjonariusza oraz Zarządu. Koordynował procesy budżetowania i prognozowania finansowego z perspektywy międzynarodowej grupy kapitałowej, wspierając jednocześnie nadzór nad wynikami finansowymi i biznesowymi spółek Grupy.

 

W latach 2008-2013 pracował w DNB Nord, gdzie jako Performance Manager, a później Kierownik Zespołu Planowania i Analiz Biznesowych odpowiadał za kluczowe procesy finansów zarządczych na poziomie organizacji i poszczególnych linii biznesowych. W latach 2007-2008 jako Kierownik Zespołu Performance Management odpowiadał za zbudowanie systemu informacji zarządczej dla linii bankowości detalicznej i SME. W 2005 r. dołączył do zespołu finansów zarządczych Unilever Polska jako Analityk Finansowy ds. Kategorii, gdzie z ramienia finansów wspierał główne kategorie produktowe w biznesie spożywczym w Polsce.

Miłosz Bednarczyk został powołany na stanowisko Członka Zarządu Nest Banku decyzją Rady Nadzorczej z 21 września 2017 r.

Źródło: Nest Bank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular