Strona główna Wiadomości Meritum Bank: 6-miesięczna lokata o oprocentowaniu 3,7 proc.

Meritum Bank: 6-miesięczna lokata o oprocentowaniu 3,7 proc.

Meritum Bank: 6-miesięczna lokata o oprocentowaniu 3,7 proc.

 Meritum Bank wprowadza specjalną ofertę 6-miesięcznej lokaty o oprocentowaniu 3,7 proc. w skali roku. Depozyt można założyć tylko w dniach 20-23 grudnia na stronie internetowej banku oraz w systemie bankowości elektronicznej.


Świąteczna oferta Meritum Banku zapewnia najwyższe na rynku oprocentowanie wśród depozytów 6-miesięcznych, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

 

Nasza lokata, która jest najatrakcyjniejszą na rynku ofertą spośród półrocznych depozytów dostępnych dla każdego, to świąteczny prezent dla osób, które przed Bożym Narodzeniem szukają ciekawych możliwości oszczędzania – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów depozytowych i inwestycyjnych Meritum Banku.

 

6-miesięczna lokata o oprocentowaniu 3,7 proc. w skali roku, dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku.

 

Można założyć ją w Internecie wypełniając wniosek na stronie internetowej banku lub po zalogowaniu się do systemu bankowości elektronicznej. W obu przypadkach nie jest potrzebna wizyta w oddziale, czy podpisywanie dokumentów dostarczonych przez kuriera.

Lokata będzie dostępna w ofercie Banku od 20 do 23 grudnia br. (włącznie).

 

Minimalna kwota wymagana do złożenia lokaty to 1000 zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty.

Źródło: Meritum Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.