Strona głównaWiadomościmBank wspiera młode firmy na TechCrunch Meetup Warsaw

mBank wspiera młode firmy na TechCrunch Meetup Warsaw

Jeden z największych na świecie serwisów z branży technologicznej i internetowej – TechCrunch – organizuje wspólnie z mBankiem, Reaktor Warsaw i Aula Polska spotkanie z cyklu TechCrunch Meetups dla twórców start-upów.

 

Podczas warszawskiego spotkania uczestniczące w nim młode firmy będą mogły nie tylko zaprezentować swój pomysł na biznes, ale też ubiegać się o nagrodę, jaką jest samodzielne stanowisko reklamowe podczas TechCrunch Disrupt w Berlinie – konferencji przyciągającej inwestorów z całego świata, organizowanej przez TechCrunch.

 

Wcześniej, na spotkaniu w Warszawie kilkunastu twórców z Polski będzie miało minutę na prezentację swojego pomysłu zgromadzonym gościom, specjalistom z branży oraz potencjalnym inwestorom. Inicjatywa TechCrunch Meetups ma bowiem na celu ułatwianie pozyskiwania finansowania dla najciekawszych propozycji rynkowych.

 

Na spotkaniu w Warszawie będzie można wysłuchać uwag Johna Biggsa, redaktora serwisu TechCrunch oraz Michała Panowicza, szefa projektu nowego mBanku – będącego gościem specjalnym imprezy.

 

Wydarzenie będzie miało miejsce 11 lipca w Warszawie, w siedzibie co-working dla startupów Reaktor Warsaw, będzie je można także śledzić dzięki transmisji video: http://new.livestream.com/filmpointpl…>

Źródło: mBank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular