Strona główna Wiadomości Mały Druczek i Drobny Maczek na profilu Banku BPH na Facebooku

Mały Druczek i Drobny Maczek na profilu Banku BPH na Facebooku

Mały Druczek i Drobny Maczek na profilu Banku BPH na Facebooku

Bank BPH na swoim profilu Make Life Fair na Facebooku wprowadza postaci Małego Druczka i Drobnego Maczka, które w niestandardowy sposób mówią o ważnych dla banku wartościach fair play.

 

Mały Druczek i Drobny Maczek to kolejna inicjatywa Banku BPH realizowana w duchu strategii fair play.

W czerwcu na profilu banku Make Life Fair na Facebooku pojawiły się postaci Małego Druczka i Drobnego Maczka, które utożsamiają zawiłości bankowych procedur, drobne druki w umowach, niejasne zasady. W cyklu filmów wideo zaprezentowane zostaną przygody bohaterów, ich starania, by utrudniać nam życie, ale przede wszystkim działania, jakie bank podejmuje, aby z nimi walczyć.

 

 

Akcja Mały Druczek i Drobny Maczek to przykład niestandardowej komunikacji o zasadach fair play w bankowości. Dzięki ciekawej, humorystycznej formie i wirusowym treściom bank chce zainteresować tym tematem internautów i zbudować jak największy zasięg dla podejmowanych działań.

 

– Bank BPH prowadzi działalność w oparciu o filozofię fair play, której podporządkowuje swoje procesy, produkty i usługi. Staramy się eliminować sytuacje, które mogłyby być dla klienta niejasne lub skomplikowane. Dlatego na przykładzie filmów wideo o Małym Druczku i Drobnym Maczku przypominamy o tym, że nasza oferta jest transparentna, pozbawiona zawiłości i kruczków – mówi Tomasz Ziemiński, p.o. dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w Banku BPH.

 

Dbałość o przejrzystość produktów i procedur to jedno z wielu zobowiązań z zakresu bankowości fair, które Bank BPH składa swoim klientom. W ramach realizacji strategii fair play, bank opracował szereg zobowiązań i zdecydował o tym, aby stopień ich realizacji poddawać cyklicznej, niezależnej weryfikacji. Wyniki pierwszej z nich, obejmującej wywiązywanie się z zasad fair play w pierwszej połowie tego roku, zostaną upublicznione we wrześniu br. Pełna lista zasad fair play Banku BPH dostępna jest na stronie internetowej www.zasadyfairplay.bph.pl oraz we wszystkich oddziałach.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.