Strona główna Wiadomości Magdalena Rogalska powołana w skład zarządu Deutsche Bank Polska

Magdalena Rogalska powołana w skład zarządu Deutsche Bank Polska

Magdalena Rogalska powołana w skład zarządu Deutsche Bank Polska

Do zarządu Deutsche Bank Polska SA dołączyła Magdalena Rogalska. Będzie ona odpowiedzialna za pion Global Transaction Banking.


Z dniem 24 października 2013 stanowisko członka zarządu Deutsche Bank Polska SA objęła Magdalena Rogalska. Będzie ona odpowiedzialna za obszar bankowości transakcyjnej, w tym usługi cash management kierowane do korporacji i instytucji finansowych, finansowanie transakcji handlu zagranicznego oraz działalność powierniczą.

 

Magdalena Rogalska jest absolwentką wydziału Finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od kilku lat pełni funkcję Dyrektora Departamentu Bankowości Korporacji Międzynarodowych w Deutsche Bank Polska, będąc odpowiedzialną za lokalne relacje ze spółkami córkami międzynarodowych grup kapitałowych. Z Deutsche Bank Polska S.A. związana jest od początku swojej kariery. Ukończyła szereg szkoleń i kursów z zakresu finansów, bankowości i zarządzania.

 

Peter Tils, Przewodniczący Rady Nadzorczej Deutsche Bank Polska i CEO na Europę Środkowo-Wschodnią w Deutsche Bank AG, powiedział: Powołanie Pani Magdaleny Rogalskiej w skład Zarządu Deutsche Bank Polska S.A. jest wyrazem zaangażowania banku w rozwój naszych usług na polskim rynku. Pokazuje także rosnące znaczenie sektora usług powierniczych i rozwiązań w zakresie Cash Management dla Klientów instytucjonalnych i korporacyjnych z polskiego sektora finansowego. Decyzja Rady potwierdza ogromne doświadczenie zawodowe Pani Rogalskiej, jak również jej wkład w rozwój bankowości transakcyjnej banku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.