Strona głównaWiadomościMagdalena Rogalska powołana w skład zarządu Deutsche Bank Polska

Magdalena Rogalska powołana w skład zarządu Deutsche Bank Polska

Do zarządu Deutsche Bank Polska SA dołączyła Magdalena Rogalska. Będzie ona odpowiedzialna za pion Global Transaction Banking.


Z dniem 24 października 2013 stanowisko członka zarządu Deutsche Bank Polska SA objęła Magdalena Rogalska. Będzie ona odpowiedzialna za obszar bankowości transakcyjnej, w tym usługi cash management kierowane do korporacji i instytucji finansowych, finansowanie transakcji handlu zagranicznego oraz działalność powierniczą.

 

Magdalena Rogalska jest absolwentką wydziału Finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od kilku lat pełni funkcję Dyrektora Departamentu Bankowości Korporacji Międzynarodowych w Deutsche Bank Polska, będąc odpowiedzialną za lokalne relacje ze spółkami córkami międzynarodowych grup kapitałowych. Z Deutsche Bank Polska S.A. związana jest od początku swojej kariery. Ukończyła szereg szkoleń i kursów z zakresu finansów, bankowości i zarządzania.

 

Peter Tils, Przewodniczący Rady Nadzorczej Deutsche Bank Polska i CEO na Europę Środkowo-Wschodnią w Deutsche Bank AG, powiedział: Powołanie Pani Magdaleny Rogalskiej w skład Zarządu Deutsche Bank Polska S.A. jest wyrazem zaangażowania banku w rozwój naszych usług na polskim rynku. Pokazuje także rosnące znaczenie sektora usług powierniczych i rozwiązań w zakresie Cash Management dla Klientów instytucjonalnych i korporacyjnych z polskiego sektora finansowego. Decyzja Rady potwierdza ogromne doświadczenie zawodowe Pani Rogalskiej, jak również jej wkład w rozwój bankowości transakcyjnej banku.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular