Strona główna Wiadomości Lokata z funduszami BGŻOptima

Lokata z funduszami BGŻOptima

Lokata z funduszami BGŻOptima

Stopy procentowe są na najniższym w historii poziomie, jednak klienci banku BGŻOptima nadal mogą osiągać wysokie zyski z oszczędności. Wystarczy założyć Lokatę z Funduszem oprocentowaną na 6 proc. w skali roku. Już od 2 sierpnia będzie dostępna z szerszą ofertą subfunduszy umożliwiających jej założenie. Klienci banku mogą teraz wybierać spośród 6 nowych produktów z portfolio Skarbiec TFI i Union Investment.

 

Od początku sierpnia klienci BGŻOptima mają większy wybór subfunduszy, które umożliwiają założenie 3-miesięcznego depozytu oprocentowanego na 6 proc. w skali roku. Aby go założyć, wystarczy wykupić udziały w dowolnym z następujących subfunduszy: Skarbiec Depozytowy, Skarbiec III Filar, Skarbiec Spółek Wzrostowych w ramach Skarbiec FIO lub UniObligacje: Nowa Europa, UniStabilny Wzrost, UniAkcje Małych i Średnich Spółek w ramach Union Investment.

 

– Niskie stopy procentowe i ciągle atrakcyjne wyceny spółek notowanych na giełdzie dają nadzieję na korzystne stopy zwrotu z inwestycji w fundusze – mówi Piotr Grzybczak, dyrektor zarządzający BGŻOptima. – Zawsze jednak należy pamiętać o dywersyfikacji oszczędności. Aby to umożliwić naszym klientom, rozwinęliśmy ofertę funduszy, które umożliwiają założenie wysoko oprocentowanej lokaty.

 

Założenie 3-miesięcznego depozytu w banku BGŻOptima odbywa się poprzez kontakt z infolinią banku i powinno być poprzedzone nabyciem jednostek uczestnictwa dowolnego z wybranych subfunduszy. Warto pamiętać, że połączenie inwestycji z wysoko oprocentowanym depozytem, jaki zapewnia lokata z funduszem, pozwala na lepsze zabezpieczenie kapitału i ograniczenie ryzyka inwestycji.

 

Oferta depozytu połączonego z wybranymi subfunduszami jest dostępna dla wszystkich osób, które posiadają Konto Indywidualne BGŻOptima lub Konto BGŻOptima Biznes.

Źródło: BGŻOptima

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.