Strona głównaWiadomościLokata Dynamiczna w Nordea - online i bez zakładania konta

Lokata Dynamiczna w Nordea – online i bez zakładania konta

Z dniem 30 września Nordea Bank Polska wprowadza możliwość otwierania lokat terminowych bez konieczności zakładania konta osobistego, w procesie online przez Internet. Aby założyć lokatę, nie trzeba podpisywać jakichkolwiek dokumentów. Pierwszym produktem dostępnym w taki sposób jest Lokata Dynamiczna dla klientów indywidualnych.

 

By założyć lokatę, klient nie musi posiadać konta w Banku Nordea. Powinien jedynie wypełnić wniosek online i dokonać przelewu środków pieniężnych na otrzymany numer rachunku. Po upływie okresu, na który została założona lokata, klient otrzyma zwrot środków wraz z odsetkami na konto, z którego zostały wpłacone pieniądze.

 

Minimalna kwota dla Lokaty Dynamicznej wynosi tylko 500 zł. Termin deponowania środków dostosowany jest do możliwości, planów i oczekiwań klienta. Lokata jest 12-miesięczna, oferuje oprocentowanie rosnące z miesiąca na miesiąc, aż do 6% w skali roku w ostatnim, dwunastym miesiącu trwania lokaty. Klient ma możliwość zerwania lokaty po upływie kolejnych miesięcy bez utraty odsetek za dotychczasowy okres deponowania środków.

 

Główną zaletą nowej oferty banku w zakresie sprzedaży lokat terminowych jest to, że pozwala na zakup lokat w Banku Nordea bez konieczności wychodzenia z domu. Oferta online w zakresie produktów depozytowych będzie sukcesywnie powiększana.

Źródło: Nordea Bank Polska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular