Strona główna Wiadomości Kredyty ze wsparciem unijnym już w pięciu województwach

Kredyty ze wsparciem unijnym już w pięciu województwach

Kredyty ze wsparciem unijnym już w pięciu województwach

O darmowe poręczenie kredytu w ramach Inicjatywy JEREMIE w FM Banku przedsiębiorcy mogą ubiegać się w kolejnym z polskich województw. Od 1 lipca poręczenia kredytów będą dostępne dla firm z Mazowsza. To następny krok we współpracy FM Banku z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Wcześniej wsparcie finansowanie bank zaoferował przedsiębiorcom z województw łódzkiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego.

 

– Darmowe poręczenia z Inicjatywy JEREMIE są wielką szansą dla przedsiębiorców, którzy nie mają dostępu do standardowego finansowania w bankach z uwagi na brak historii kredytowej, zbyt młody wiek lub brak majątku, który mógłby stanowić zabezpieczenie dla banku – podkreśla Henryk Pietraszkiewicz, prezes Zarządu FM Banku. Poręczenie kredytu mogą otrzymać zarówno startujące firmy, jak i podmioty już prowadzące działalność. Przedsiębiorcy działający w województwie mazowieckim mogą otrzymać do 300.000 tys. zł, okres spłaty wynosi do 72 miesięcy.

 

Kredyty poręczone Inicjatywą JEREMIE udzielane są na bardzo atrakcyjnych warunkach. Bank nie pobiera przy tym żadnych dodatkowych opłat za udzielenie poręczenia. Co więcej, FM Bank oferuje korzystniejsze warunki udzielania kredytu – zazwyczaj jest to dłuższy okres kredytowania oraz wyższa kwota finansowania, jaką można otrzymać bez zabezpieczeń. – Dostępność finansowania, wysokie kwoty kredytu, a przede wszystkim to, że przedsiębiorca nie musi troszczyć się o dodatkowe zabezpieczenia czy poręczycieli, stanowią o unikalności oferty FM Banku dzięki współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Drobni przedsiębiorcy uzyskali niepowtarzalną możliwość finansowania swojego biznesu – mówi Henryk Pietraszkiewicz.

Źródło: FM Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.