Strona główna Wiadomości Kredyt Agro Progres w Banku BGŻ

Kredyt Agro Progres w Banku BGŻ

Kredyt Agro Progres w Banku BGŻ

Bank BGŻ oferuje nowy kredyt inwestycyjny, który przeznaczony jest na finansowanie gospodarstw rolnych. Stanowi on alternatywę kredytów preferencyjnych, oferując znacznie szerszy i bardziej elastyczny zakres finansowania przy porównywalnych kosztach. Przeznaczony jest dla osób prowadzących działalność rolniczą, które chcą powiększyć i unowocześnić swoje gospodarstwo, szczególnie przez zakup ziemi.

 

Kredyt może być udzielony nawet na 30 lat, a Bank BGŻ na życzenie klienta wystawia promesę kredytową ważną przez 12 miesięcy. Dzięki niej kredytobiorca  może zrealizować wszystkie swoje plany inwestycyjne w ciągu roku. Możliwość wyboru stałego oprocentowania sprawia, że raty są równe, a zmiana stóp procentowych nie wpływa na obciążenia domowego budżetu. W przypadku przejściowego pogorszenia się sytuacji w gospodarstwie, można zawiesić spłatę kapitału korzystając z  tzw. „wakacji kredytowych”. 

Wprowadzenie takiego kredytu do naszej oferty wynika z potrzeb osób prowadzących działalność w rolnictwie. Chcemy, aby Kredyt Agro Progres stanowił odpowiednik najlepszych cech  kredytów preferencyjnych z linii kredytów na zakup gruntów rolnych  i kredytów na rozwój gospodarstw przez ”młodych rolników”, ale dostępnych dla każdego rolnika. Już dziś polecamy go tym rolnikom, którzy z różnych przyczyn nie mogą korzystać z kredytów preferencyjnych oraz tym, którzy poszukują bardziej elastycznego finansowania – powiedział Bartosz Urbaniak, dyrektor zarządzający ds. agrobiznesu w Banku BGŻ. Jest to jedyny taki produkt oferowany na rynku. – Skonstruowaliśmy go tak, aby odpowiadał na potrzeby naszych klientów i dobrze im służył – podkreślił Bartosz Urbaniak.

W odróżnieniu od kredytów preferencyjnych, kredyt Agro Progres daje swobodę w ustaleniu zakresu i skali planowanej inwestycji oraz elastyczny harmonogram spłat, dostosowany do specyfiki prowadzonej działalności. W indywidualnych przypadkach jest możliwość ustalenia rocznych spłat kapitału. Bank nie wymaga  wysokiego wkładu własnego, a procedura udzielania kredytu jest przyjazna i została ograniczona do minimum. Klient nie musi przedstawiać biznes planu – ocena zdolności kredytowej może być przeprowadzona w oparciu o aktualnie prowadzoną produkcję.

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.