Strona głównaWiadomościKonto osobiste z Premią Banku BGŻ znowu na podium

Konto osobiste z Premią Banku BGŻ znowu na podium

Konto osobiste z Premią Banku BGŻ zwyciężyło w przygotowanym przez Bankier.pl rankingu. Według portalu konto w Banku BGŻ jest najlepsze dla osób aktywnie korzystających z bankowości internetowej i klient korzystając z tego konta może zyskać najwięcej.

Niezależni eksperci sektora finansowego sprawdzili, w którym banku aktywna osoba korzystająca z bankowości internetowej otrzyma najatrakcyjniejszą ofertę. Autorzy rankingu podkreślili, że mimo zmiany warunków premiowania dla posiadaczy konta w Banku BGŻ, profilowy klient ich nie odczuł.

 

– Właśnie taki był cel wprowadzanych przez nas zmian. Nasza oferta jest bardzo korzystna dla lojalnych klientów, którym za stałą i szeroką współpracę z bankiem po prostu należy się premia. Mamy nadzieję, że atrakcyjne warunki Konta z Premią zachęcą także innych do wykorzystania możliwości i zarabiania na lojalnej współpracy z nami  – powiedział Wojciech Sass, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ.

Ranking zakładał, że klient ma 35 lat. Co miesiąc otrzymuje na rachunek 2500 zł wynagrodzenia, a średnie miesięczne saldo środków na koncie wynosi 500 zł. Klient wykonuje w każdym miesiącu 10 internetowych przelewów zewnętrznych, z czego 7 jest związane z regulowaniem rachunków i innych stałych zobowiązań, a 3 z płatnościami za zakupy w sieci. Co miesiąc płaci kartą 700 zł, w tym 300 zł na stacjach paliw, a 300 zł w supermarketach. 5 razy w miesiącu wypłaca po 100 zł: cztery razy z bankomatów własnego banku, raz z bankomatu obcego.

 

Przy powyższych założeniach najkorzystniej wypada oferta Konta osobistego z Premią Banku BGŻ, w ramach której klient otrzyma 20 zł miesięcznie. Posiadacz tego rachunku otrzymuje 1% kwoty najwyższego wpływu środków pieniężnych na konto (min. 3 zł, maks. 50 zł miesięcznie, czyli do 600 zł rocznie). Warunkiem uprawniającym do otrzymania bonusu od banku jest przelewanie na rachunek wynagrodzenia, emerytury lub renty w wysokości minimum 300 zł oraz dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta na kwotę minimum 500 zł.

Konto z Premią było już 3-krotnie wyróżnione przez portal finansowy Money.pl jako najlepsze konto na rynku. Docenił nas także Open Finance za możliwość uzyskania najwyższej premii na tle konkurencji.

Źródło: Bank BGŻ

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular