Konto Nordea Ulubione zwycięzcą rankingu Money.pl

Serwis ekonomiczny Money.pl sprawdził, który bank oferuje najlepsze konto osobiste dla studenta. Pierwsze miejsce w rankingu zajęło konto Nordea Ulubione.

 

Autorzy zestawienia szukali rozwiązań, które zagwarantują przede wszystkim darmowe prowadzenie rachunku, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Jest to jeden z najważniejszych czynników, którymi kierują się młodzi klienci przy wyborze banku.

 

Wysoko punktowano brak opłat związanych z wydaniem i użytkowaniem karty płatniczej – poszukiwano oferty, która udostępni jak największą liczbę bankomatów, w której gotówkę będzie można pobrać bez ponoszenia dodatkowych prowizji. Pod uwagę wzięto również koszt przelewów, zleceń stałych i poleceń zapłaty, których będzie dokonywał przyszły posiadacz konta.

 

Nordea Ulubione okazało się zwycięzcą rankingu, otrzymując 95 punktów na 100 możliwych. Oferta spełniła wszystkie ze stawianych warunków, w tym przede wszystkim darmowe prowadzenie konta bez dodatkowych warunków, krajowe przelewy internetowe oraz kartę płatniczą, za pomocą której można bez prowizji wypłacać gotówkę na całym świecie. W rankingu zwrócono także uwagę na szereg dodatkowych funkcjonalności, które oferuje konto Nordea Ulubione – kartę płatniczą z możliwością dokonywania płatności zbliżeniowych, aplikację na smartfona oraz możliwość wnioskowania o limit w rachunku.

 

Z oferty można skorzystać składając wniosek w Internecie, na infolinii lub w dowolnym oddziale banku. Konto Nordea Ulubione zostało wprowadzone do oferty banku Nordea na początku maja 2013 roku, a od czerwca 2013 roku trwa jego internetowa kampania reklamowa. Proces otwarcia konta przebiega całkowicie „online”, bez wychodzenia z domu, a wolę skorzystania z oferty potwierdza się za pomocą przelewu internetowego z innego banku. Umowa przesyłana jest do klienta w formie elektronicznej, a wszystkie dane do logowania przekazywane są e-mailem i SMS-em.

Źródło: Nordea Bank Polska

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.