Strona główna Wiadomości Konto Nordea Ulubione zwycięzcą rankingu Money.pl

Konto Nordea Ulubione zwycięzcą rankingu Money.pl

Konto Nordea Ulubione zwycięzcą rankingu Money.pl

Serwis ekonomiczny Money.pl sprawdził, który bank oferuje najlepsze konto osobiste dla studenta. Pierwsze miejsce w rankingu zajęło konto Nordea Ulubione.

 

Autorzy zestawienia szukali rozwiązań, które zagwarantują przede wszystkim darmowe prowadzenie rachunku, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Jest to jeden z najważniejszych czynników, którymi kierują się młodzi klienci przy wyborze banku.

 

Wysoko punktowano brak opłat związanych z wydaniem i użytkowaniem karty płatniczej – poszukiwano oferty, która udostępni jak największą liczbę bankomatów, w której gotówkę będzie można pobrać bez ponoszenia dodatkowych prowizji. Pod uwagę wzięto również koszt przelewów, zleceń stałych i poleceń zapłaty, których będzie dokonywał przyszły posiadacz konta.

 

Nordea Ulubione okazało się zwycięzcą rankingu, otrzymując 95 punktów na 100 możliwych. Oferta spełniła wszystkie ze stawianych warunków, w tym przede wszystkim darmowe prowadzenie konta bez dodatkowych warunków, krajowe przelewy internetowe oraz kartę płatniczą, za pomocą której można bez prowizji wypłacać gotówkę na całym świecie. W rankingu zwrócono także uwagę na szereg dodatkowych funkcjonalności, które oferuje konto Nordea Ulubione – kartę płatniczą z możliwością dokonywania płatności zbliżeniowych, aplikację na smartfona oraz możliwość wnioskowania o limit w rachunku.

 

Z oferty można skorzystać składając wniosek w Internecie, na infolinii lub w dowolnym oddziale banku. Konto Nordea Ulubione zostało wprowadzone do oferty banku Nordea na początku maja 2013 roku, a od czerwca 2013 roku trwa jego internetowa kampania reklamowa. Proces otwarcia konta przebiega całkowicie „online”, bez wychodzenia z domu, a wolę skorzystania z oferty potwierdza się za pomocą przelewu internetowego z innego banku. Umowa przesyłana jest do klienta w formie elektronicznej, a wszystkie dane do logowania przekazywane są e-mailem i SMS-em.

Źródło: Nordea Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.