Strona główna Wiadomości Karta Display Getin Banku wśród największych innowacji na świecie

Karta Display Getin Banku wśród największych innowacji na świecie

Karta Display Getin Banku wśród największych innowacji na świecie

Karta debetowa MasterCard Display Getin Banku otrzymała prestiżowy tytuł Światowej Innowacji w kategorii Innovation Lions podczas Międzynarodowego Festiwalu Reklamy Cannes Lions. Jest to jedyna nagroda, jaką w tegorocznej edycji konkursu zdobyli Polacy.

 

Podczas 60. edycji Międzynarodowego Festiwalu Reklamy Cannes Lions – The Cannes Lions International Festival of Creativity – najważniejszej imprezy w branży, nagrodzony został projekt Getin Banku: karta debetowa MasterCerd Display. Karta zdobyła nagrodę
w kategorii Innovation Lions. W konkurencji do tytułu Światowej Innowacji rywalizowały projekty realizowane m.in. dla takich firm jak: Google, Nike, Sony, Coca-Cola czy IBM.

 

– To bardzo ważne wyróżnienie dla naszego Banku – mówi Maciej Szczechura, członek Zarządu Getin Noble Bank. – Wygrana jest dla nas dowodem na to, że strategia Getin UP, opierająca się na inwestowaniu w najnowsze technologie, sprawdza się i jest doceniana przez zagranicznych ekspertów. Wprowadzając innowacje w świat finansów, kreujemy nową rzeczywistość w sektorze bankowym oraz umożliwiamy naszym klientom dostęp do produktów najwyższej jakości.

 

Według Davida Droga, przewodniczącego jury Cannes Lions, kategoria Innovation Lions ma szansę stać się najważniejszą w całym Konkursie. Wypowiadając się o karcie MasterCard Debit Getin Banku podkreślił, że w jego opinii karta wyświetlająca informację o stanie konta „ma szansę stać się powszechnie spotykanym rozwiązaniem”.

 

MarsterCard Display to pierwsza na świecie karta interaktywna z wyświetlaczem, która łączy tradycyjne funkcje płatnicze z możliwością komunikowania się z bankiem bez używania komputera czy telefonu. Zamontowany w karcie ciekłokrystaliczny wyświetlacz i mini klawiatura umożliwiają m.in.: sprawdzenie stan swojego rachunku, odczytanie wiadomości od Banku. Pełni ona również funkcję tokenu do bankowości internetowej Getin Banku.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.