Strona główna Wiadomości Jeden kredyt, jedna rata w Banku Zachodnim WBK

Jeden kredyt, jedna rata w Banku Zachodnim WBK

Jeden kredyt, jedna rata w Banku Zachodnim WBK

Bank Zachodni WBK prowadzi promocję kredytu gotówkowego przeznaczonego na spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych bankach i instytucjach finansowych. Osoby, które zaciągną taki kredyt w okresie trwania promocji, nie zapłacą prowizji i otrzymają specjalną nagrodę – bank przeleje na ich konto w BZ WBK równowartość pierwszej raty kredytu. Uzyskane w ten sposób środki będą mogły przeznaczyć na dowolny cel.

W promocji, kredyt gotówkowy na spłatę posiadanych zobowiązań finansowych można przeznaczyć na konsolidację posiadanych kredytów gotówkowych, samochodowych, ratalnych czy szybkich pożyczek konsumpcyjnych. Kredyt oferowany jest bez prowizji, w kwocie od 25 tys. zł do nawet 120 tys. zł z możliwością spłaty w okresie od 48 do 72 miesięcy. Relatywnie długi okres kredytowania może ułatwić spłatę zobowiązania i obniżyć comiesięczne płatności w relacji do sumy rat spłacanych przed konsolidacją.

– Mamy nadzieję, że nasza promocja zachęci wiele osób do przeanalizowania swoich wydatków związanych z obsługą wielu zobowiązań i skłoni do ich racjonalizacji. Polacy coraz wnikliwiej analizują aktualne oferty bankowe i chętnie korzystają z nadarzających się okazji. Stopniowo będziemy się stawać coraz bardziej mobilni, choć wciąż dzieli nas pod tym względem spory dystans od mieszkańców innych europejskich krajów. Brytyjczycy wielokrotnie przenoszą się z banku do banku w trakcie cyklu kredytowego, a według dostępnych danych aż 40% z nich przeznacza nowo zaciągane kredyty właśnie na konsolidację wcześniejszych zobowiązań. – powiedział Łukasz Molenda, Dyrektor Departamentu  Kredytów dla Ludności w Banku Zachodnim WBK S.A.

Jeśli co najmniej połowa środków nowo udzielonego kredytu  zostanie przeznaczona na spłatę zobowiązań w innych bankach i instytucjach finansowych, kredytobiorca może otrzymać w promocji „Jeden kredyt, jedna rata” nagrodę w postaci równowartości pierwszej raty kredytu. Aby ją uzyskać, wystarczy posiadać lub najpóźniej w dniu uruchomienia kredytu otworzyć w Banku Zachodnim WBK konto osobiste.

– Nagrodę można przeznaczyć na dowolny cel. W okresie wakacyjnym taki dodatkowy zastrzyk gotówki na pewno pomoże wielu osobom w realizacji planów urlopowych lub umożliwi wybór bardziej atrakcyjnej oferty. Klienci nie muszą się też martwić się o odprowadzenie od niej podatku dochodowego, ponieważ w przypadku kwot przekraczających 760 zł to my regulujemy za nich tę należność. W ten sposób zadbaliśmy o maksymalną użyteczność nagrody. – podkreśla Łukasz Molenda.

Na etapie wnioskowania o kredyt bank oferuje możliwość przystąpienia do ubezpieczenia, które może zapewnić klientom ochronę w trudnych sytuacjach losowych związanych ze zdrowiem, życiem a także utratą zatrudnienia. O kredyt gotówkowy na spłatę zobowiązań w innych bankach i instytucjach finansowych można wnioskować w dowolnej placówce Banku Zachodniego WBK, czyli w oddziale i placówce partnerskiej oraz oddziale oznaczonym logo „Kredyt Bank” – w sumie w sieci blisko 1000 placówek w całej Polsce. Wniosek można też złożyć telefonicznie.

Źródło: BZ WBK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.