Strona główna Wiadomości INVEST-BANK rozkręca Twój biznes

INVEST-BANK rozkręca Twój biznes

INVEST-BANK rozkręca Twój biznes

INVEST-BANK wprowadził promocję pod nazwą Nagroda Gwarantowana, kierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw. Promocja trwa do 30 września b.r. i obejmuje wszystkich użytkowników karty płatniczej VISA BUSINESS ELECTRON, wydanej do rachunku Invest-Konto Biznes.

Każdy uczestnik dokonujący w czasie trwania promocji bezgotówkowych transakcji kartowych na kwotę minimum 28.000 zł otrzymuje nagrodę gwarantowaną, do wyboru: iPad mini 16GB WIFI lub tablet Samsung Galaxy Tab 2. Niezależnie od nagrody, po spełnieniu warunków określonych w regulaminie, w czasie promocji przysługują następujące korzyści:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku;
  • bezpłatne przelewy internetowe;
  • bezpłatne wydanie i użytkowanie karty VISA BUSINESS ELECTRON.

Invest-Konto Biznes to elastyczny rachunek o atrakcyjnym oprocentowaniu, odpowiedni dla aktywnych przedsiębiorców. Nadwyżki finansowe można gromadzić zarówno na lokatach negocjowanych, jak i overnight.

Invest-Konto Biznes pozwala realizować tanie i wygodne przelewy za pośrednictwem usługi MPW (Masowe Przelewy Wychodzące) oraz zapewnia elektroniczną obsługę masowych płatności przychodzących – SIPP (System Identyfikacji Płatności Przychodzących). Prowadzone jest w walucie polskiej lub w walutach obcych: EUR, USD, GBP.

Źródło: Invest-Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.